Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 4, 2019

Всеукраїнський Місяць Червоного Хреста

     Упродовж квітня на території району буде проводитись щорічний Всеукраїнський Місяць Червоного Хреста під гаслом «100 років милосердя».
     Метою заходу є привернення уваги суспільства до проблем найбільш соціально вразливих верств населення, внутрішньо переміщених осіб із зони АТО та анексованого Криму, інших осіб.
     Їм будуть надавати матеріальну допомогу – продукти харчування, одяг, взуття, медикаменти, адресну матеріальну допомогу, будуть сприяти у фінансуванні гуманітарних програм Товариства Червоного Хреста України тощо.
     Роботу із організації та проведення Всеукраїнського Місяця координуватиме Сарненський районний територіальний центр соціального обслуговування населення.
     Усі бажаючі можуть долучитись до збору допомоги за адресою:
     м. Сарни, вул. Коперника, 10 з понеділка по п’ятницю з 9 до 16 год.
     Номер телефону для довідок: 3-22-66. Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

    Сьогодні  в райдержадміністрації відбулось засідання колегії райдержадміністрації під головуванням Ярослава Яковчука.  
   На порядок денний було внесено три  питання: про стан законності, профілактику злочинності, охорону громадського порядку в Сарненському районі у 2018 році та заходи щодо їх поліпшення впродовж 2019 року; про розвиток фізичної культури та спорту в Сарненському районі; про стан виконання підприємствами, установами і організаціями Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України та відповідних розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій, підвищення рівня виконавської дисципліни в районі.
    В ході засідання колегії відбулося нагородження  Почесними грамотами районної державної адміністрації кращих населених пунктів у номінації «Краще спортивне село 2018 року» та за підсумками проведення щорічної районної Спартакіади серед сільських, селищних, міських спортивних клубів у 2018 році.
   По завершенню роботи засідання колегії відбулася нарада голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука з керівниками територіальних громад району. Зокрема,  Ярослав Володимирович наголосив керівникам громад на необхідності покращення благоустрою населених пунктів.