Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 3, 2019

№ 107 від 02 квітня 2019 року "Про розроблення детального плану території земельної ділянки водного фонду державної власності, орієнтовною площею 25 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств пер"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 

  02 квітня  2019 року                                                                                       № 107  

 
 

Про розроблення детального плану
території земельної ділянки водного фонду державної власності, орієнтовною площею 25 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка знаходиться на території Вирівської сільської ради Сарненського району (за межами населеного пункту)Квітень№ 106 від 29 березня 2019 року "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядува"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
  
 29 березня 2019 року                                                                                      № 106
 
Про надання дозволу на виготовлення
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення (відновлення) меж
земельної ділянки для будівництва та
обслуговування будівель органів
державної влади та місцевого самоврядування
в м. Сарни по вул. Белгородська, 70
 

        Розглянувши клопотання управління патрульної поліції в Рівненській області про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування в м. Сарни по вул. Белгородська, 70 на території Сарненської міської ради, керуючись  пунктом 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 22, 55 Закону України «Про землеустрій» і статтями 17, 122 Земельного кодексу України:№ 105 від 29 березня 2019 року "Про проведення в районі місячника "Спорт для всіх – спільна турбота""

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 

29 березня 2019 року                                                                                № 105   № 104 від 27 березня 2019 року "Про календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на квітень-грудень 2019 року "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 
27 березня 2019 року                                                                            № 104  
 

Про календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на квітень-грудень 2019 рокуОголошені конкурси

 

Оголошено конкурс «Проекти міжнародної співпраці» програми «Креативна Європа» (підпрограма «Культура»).

Конкурс підтримує проведення транснаціональних проектів співпраці у секторі культурних та креативних індустрій протягом максимум чотирьох років.

У рамках конкурсу доступні дві категорії фінансування:

МАЛОМАСШТАБНІ ПРОЕКТИ

• Щонайдовше 48 місяців;

• Щонайменше 3 партнера принаймні з 3 країн «Креативної Європи»;

• Максимум 60% від загального обсягу коштів, передбачених на проект;Діючі гранти

  Web:www.jcdowning.org

Мета та діяльність в Україні: Фонд Джей-Си Доунинг підтримує інноваційні зусилля та оригінальні проекти, які пропонують далекосяжні широкі результати. Фонд надає гранти кваліфікованим неприбутковим організаціям, які мають чітко виражені потреби у фінансуванні.

Програмнігалузі:
- освіта та розвиток людства;
- дослідження навколишнього середовища та заповідники;
- мистецтво;
- спорт та атлетика;
- технології та комунікація;

Останній термін подання аплікаційних форм: не існує часових обмежень для подання заявок.

Розмір фінансової підтримки: не існує обмежень на отримання коштів. Зазвичай фінансування в розмірі від $5000 до $50000.

Обмеження:не фінансуються проекти, які не відповідають програмним зацікавленостям Фонду.

Додатковаінформація:всі грантові пропозиції мають подаватися в двох екземплярах та супроводжуватися конвертом з маркою та зворотньою адресою. Аплікаційні форми, заповнені факсом, електороною поштою або без конверта з маркою та зворотньою адресою розглядатися не будуть. Через те,що галузі фінансування перебувають під постійним переглядом, перед тим, як податися на грант, Фонд рекомендує спочатку подати лист-заявку. В листі наддайте інформацію про цілі проекту та вкажіть, як наданий грант допоможе їх здійснити.

 
 
 
 
 
 
МІЖНАРОДНИЙ ФОНД "ВІДРОДЖЕННЯ"

INTERNATIONAL RENAISSANCE FOUNDATIONНа Рівненщині розпочали приймати заяви на виплату допомоги на дітей у багатодітних сім'ях

     З 1 квітня 2019 року запроваджено новий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

     Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, призначатиметься на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами у щомісячному розмірі 1700 гривень та виплачуватиметься щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

     Як отримати виплату?

     Звертаємо увагу, що для громадян, які звернуться у період з квітня по червень 2019 року включно за наданням допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, зазначена допомога призначатиметься з 1 квітня 2019 року. 


До уваги мешканців району!