Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 25, 2019

Голова райдержадміністрації взяв участь у тридцять четвертій позачерговій сесії районної ради

    25 квітня відбулося пленарне засідання позачергової тридцять четвертої  сесії районної ради сьомого скликання під головуванням Руслана Серпенінова, за участю голови Сарненської райдержадміністрації Ярослава Яковчука.
    В ході пленарного засідання  позачергової тридцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання було розглянуто 5 питань фінансового, соціального, господарського характеру, зокрема: про затвердження передавального акту комунального закладу "Сарненська центральна районна лікарня" Сарненської районної ради до правонаступника - комунальног некомерційного підприємства "Сарненська центральна районна лікарня" Сарненської районної ради; про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства "Сарненська центральна районна лікарня" Сарненської районної ради. 
 


ПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку Сарненської районної державної адміністрації

   ПРАВИЛА 

внутрішнього службового розпорядку Сарненської районної державної адміністрації

І. Загальні положення

1. Ці Правила визначають загальні положення щодо організації внутрішнього службового розпорядку Сарненської районної державної адміністрації (далі – райдержадміністрація), режим роботи, умови перебування державного службовця в райдержадміністрації та забезпечення раціонального використання його робочого часу.

2. Службова дисципліна в райдержадміністрації ґрунтується на засадах сумлінного та професійного виконання державним службовцем своїх обов'язків, створення належних умов для ефективної роботи, їх матеріально-технічного забезпечення, заохочення за результатами роботи.

3. Правила внутрішнього службового розпорядку в райдержадміністрації затверджуються загальними зборами державних службовців райдержадміністрації за поданням голови райдержадміністрації (далі – голова) і профспілкового комітету первинної профспілкової організації на основі Типових правил внутрішнього службового розпорядку затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби від 03.03.2016    № 50

4. Правила внутрішнього службового розпорядку райдержадміністрації доводяться до відома всіх державних службовців, які працюють у цьому органі, під підпис.

ІІ. Загальні правила етичної поведінки в райдержадміністрації

1. Державні службовці повинні дотримуватись вимог етичної поведінки.

2. Державні службовці у своїй роботі повинні дотримуватись принципів професійності, принциповості та доброзичливості, дбати про свою професійну честь і гідність.Шановні жителі та гості району!

     Запрошуємо вас взяти участь у мітингу-реквіємі з нагоди 33-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС, який відбудеться 26 квітня 2019 року о 12.00 год. біля пам’ятного знаку жертвам та ліквідаторам аварії на Чорнобильсьскій АЕС (міський парк «Залізничник» м.Сарни).