Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 14, 2019

27 грудня на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції

  Управління праці та соціального захисту населення Сарненської райдержадміністрації повідомляє:

27 грудня на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» № 1057 (зі змінами.)

Цей Порядок визначає механізм організації проведення психологічної реабілітації учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, структурними підрозділами з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської держадміністрацій, районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад.

Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції, постраждалий учасник Революції Гідності або його законний представник звертається до замовника послуг за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування), а для діючих військовослужбовців та осіб, які перебувають на службі, – за місцем перебування (розташування військової частини (підрозділу), у тому числі за зверненням командира (начальника).

До заяви на психологічну реабілітацію отримувач послуг додає копії:

• посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни;

• документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення;Державна реєстрація актів цивільного стану за заявами, поданими через Центри надання адміністративних послуг

  Наказом Міністерства юстиції України від 29.08.2018 № 2825/5 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» затверджено, що практично всі послуги державної реєстрації актів цивільного стану можуть надаватися через ЦНАП, зокрема: державна реєстрація народження, шлюбу, розірвання шлюбу (за спільною заявою подружжя, яке не має дітей), зміна імені, внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, реєстрація смерті. Запровадження надання адміністративних послуг, визначених цим наказом, через ЦНАП з 01 жовтня 2018 року, але не раніше впровадження доопрацьованого програмного забезпечення Державного реєстру актів цивільного стану громадян в промислову експлуатацію.

Державна реєстрація актів цивільного стану може проводитися за заявою заявника шляхом звернення до ЦНАП.

Адміністратор ЦНАП встановлює особу заявника та за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян формує та реєструє заяву, на якій заявник за умови відсутності зауважень до відомостей, зазначених у ній, проставляє власний підпис. Якщо документи, що подаються для державної реєстрації актів цивільного стану, складені іноземною мовою, до заяви обов’язково додаються переклад їх тексту українською мовою, а також копії паспортного документа іноземця, посвідки на постійне чи тимчасове проживання або іншого документа, що підтверджує законність перебування іноземця чи особи без громадянства на території України, засвідчені в установленому порядку.Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім'ям»

  З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім'ях Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім'ям» від 13.03.2019 №250 (далі Постанова).

         Даною Постановою з 01.04.2019 запроваджено додатковий вид соціальних виплат допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях.

         Призначення і виплата допомоги здійснюється структурними підрозділами з питань соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або місцем  фактичного проживання особи, яка претендує  на призначення допомоги.

         Допомога за місцем фактичного проживання призначається за умови неотримання зазначеної допомоги за зареєстрованим місцем проживання заявника.

Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях, надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною. Така допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення до органу соціального захисту населення та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно у  розмірі 1700 гривень щомісячно.

У разі коли в сім'ї одночасно  народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім'я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.

Звертаємо увагу, що для громадян, які звернуться у період з квітня по червень 2019 року включно за наданням допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, зазначена допомога призначатиметься з 1 квітня 2019 року.П Р О Т О К О Л № 5 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району

  28 березня 2019  року                                                                                                  м.Сарни

 

Головував: виконуючий обов’язки голови адміністрації, голова комісії І.Назарець

Присутні: члени комісії та запрошені за списком .

 

Про проведення сезону безпеки на водоймах району в літній період             2019 року

(доповідь начальник Сарненського РС ГУ ДСНС України у Рівненській області Ковалевич О.Ф., виступи представників виконавчих комітетів міської, селищних та сільських рад, орендарів та власників водойм, які використовують водойми для відпочинку громадян.)

За результатами доповіді, співдоповідей та з урахуванням обговорення питання порядку денного комісія

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити переліки місць масового відпочинку людей на водних об’єктах Сарненського району:

- міський пляж по вул. Набережній (річка Случ) м. Сарни.ПЛАН першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у Сарненському районі на 2019 рік

  
№ з/п

Найменування заходу

Відповідальні за координацію та організаційне забезпечення

Очікуваний результат

Термін виконання
І. Загальні організаційні заходи
1.

Забезпечення обліку та подання до Сарненського відділення Управління Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Рівненській області на розслідування інформації про нещасні випадки невиробничого характеру відповідно до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру, затвердженого постановою КМУ від 22.03.2001 №270.

Головні лікарі КЗ «Сарненська ЦРЛ» Сарненської районної ради, КНП «Сарненський районний ЦПМСД» Сарненської районної ради

Зниження рівня травматизму невиробничого характеруЗАХОДИ щодо попередження виникнення пожеж на території району в пожежонебезпечний весняно - літній період 2019 року

  З метою підготовки населених пунктів та об’єктів району до весняно-літнього пожежонебезпечного  періоду 2019 року забезпечити здійснення наступних організаційних та практичних заходів:

1.Міському, селищним та сільським головам:

1.1.  Активізувати роз’яснювальну роботу серед підприємств, установ, організацій різних форм власності та населення щодо дотримання вимог пожежної безпеки та природоохоронного законодавства, заборони спалювання на сільгоспугіддях, присадибних ділянках і приватних територіях залишків рослинності, сухої трави та сміття та необхідності розчищення від сухої трави та сухостою ділянок місцевості, що прилягають до населених пунктів і потенційно-небезпечних об’єктів, та розташованих уздовж доріг.

1.2. Забезпечити своєчасне очищення територій населених пунктів від накопичення листя, залишків сухої рослинності, побутових відходів.

1.3. Посилити контроль за станом пожежної безпеки в рекреаційних зонах, відведених для відпочинку громадян.

1.4. Вжити невідкладних заходів щодо ліквідації тимчасово утворених і стихійних сміттєзвалищ в природних екосистемах.

1.5. Організувати із залученням засобів масової інформації проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо правил поведінки у пожежонебезпечний період та недопущення розпалювання вогню в місцях, прилеглих до лісових масивів  і лісопаркових зон.

1.6. Організувати проведення рейдів на предмет виявлення та недопущення фактів спалювання сухої рослинності та побутових відходів.

1.7. Продовжити виконання заходів щодо запобігання пожежам у житловому секторі та підвищенні рівня знань населення правил пожежної безпеки затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації від 17.02.2014 № 60.Соціально-економічне становище Сарненського району у січні–лютому 2019 року

  Населення

Чисельність наявного населення в районі, за оцінкою, на 1 лютого 2019р. становила 104,3 тис. осіб. Упродовж січня 2019р. чисельність населення зросла на 38 осіб.

Порівняно із січнем 2018р. обсяг природного приросту зменшився на 5 осіб.

Кількість живонароджених у січні 2019р. становила 111 осіб, померлих – 97 осіб.

 

Зайнятість та безробіття

Кількість зареєстрованих безробітних, які перебували на обліку в Державній службі зайнятості району, на кінець лютого 2019р. становила 879 осіб. У загальній кількості безробітних 72,1% – особи, які проживають у сільській місцевості, 58,7% – жінки, 36,2% – молодь у віці до 35 років.

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Державної служби зайнятості, на кінець лютого 2019р. становила 109. При цьому навантаження зареєстрованих безробітних на одну вакансію складало 8 осіб.

Розмір допомоги по безробіттю в середньому на одного безробітного у лютому 2019р. становив 2410 грн, що дорівнює 57,8% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (4173 грн).

 

Соціальний захист

У січні–лютому2019р. субсидії на оплату житлово-комунальних послуг призначено 659 домогосподарствам, з них у сільській місцевості – 370 домогосподарствам.

Сума призначених субсидій у січні–лютому 2019р. склала 753,6 тис.грн, у т.ч. у сільській місцевості – 352,2 тис.грн. Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство у лютому 2019р. становив 829,5грн.№ 133 від 12 квітня 2019 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 21 грудня 2018 року № 606"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 

 12 квітня 2019 року                                                                                  № 133

 

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від           21 грудня 2018 року № 606

 

На підставі звернення відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації від 09.04.2019 №01/19-855 щодо редакційного уточнення найменування об’єкту, який фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.     № 132 від 12 квітня 2019 року "Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Поточний середній ремонт дорожнього покриття автомобільної дороги обласного значення О181606 /М-07/-Чудель-Тинне від ПК11+00 до ПК147+00 Сарненського району Рі"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 
 12 квітня 2019 року                                                                                 № 132
 

Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Поточний середній ремонт дорожнього покриття автомобільної дороги обласного значення О181606 /М-07/-Чудель-Тинне від ПК11+00 до ПК147+00 Сарненського району Рівненської області. Коригування»№ 131 від 10 квітня 2019 року "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
  
 
10 квітня 2019 року                                                                                № 131
 
Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки
 
 

        Розглянувши заяву ТОВ «ІМІДЖ ЕВОЛЮШН» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 49 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, орієнтовною площею 0,0804 га на території Костянтинівської сільської ради Сарненського району Рівненської області, керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 17, 122, 123 Земельного кодексу України, статтею 50 Закону України «Про землеустрій»: