Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 2019

Березень 29th

Інформація про підсумки розвитку житлово-комунального господарства у 2018 році

  ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Основним завданням у сфері житлово-комунального господарства було забезпечення реалізації комплексу заходів із його реформування та розвитку, сталого функціонування об’єктів в питаннях надання послуг з тепло-, водопостачання та водовідведення, утримання житлового фонду і прибудинкових територій, підготовка їх до роботи в осінньо-зимовий період. Райдержадміністрація провела комплекс організаційних заходів по організації виконання робіт у цій сфері.

У вересні був проведений обласний огляд готовності господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року, який позитивно оцінив проведену роботу (4,8 по п’ятибальній системі, уже другий рік поспіль).

За минулий рік підприємства енергетики та житлово – комунальної сфери надали послуг на загальну суму 377,3 млн. грн., в тому числі: з газопостачання  – на 159,3 млн.грн., електропостачання – на 192,1 млн..грн., теплопостачання – на 7,7 млн. грн., з водопостачання і водовідведення – на 8,9 млн. грн., з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій – на суму 9,3 млн. грн.

Для забезпечення роботи житлово – комунальної галузі за рахунок всіх джерел фінансування було використано 21,0 млн. грн., що дало можливість стабільно працювати і виконати ряд проектів по розвитку цієї галузі.

Проводилася інтенсивна робота щодо оснащення усіх бюджетних установ і організацій (місцевого підпорядкування) приладами обліку та регулювання споживання енергоносіїв.

У 2018 році забезпечено 100 відс. оснащення лічильниками теплової енергії бюджетних установ і організацій району. Зокрема, у третьому кварталі встановлено 3 лічильники теплової енергії. Загалом в районі облік ведеться по 22 лічильниках.Енергоефективність - 2018 рік

 З метою економії паливно-енергетичних ресурсів в районі протягом 2018 року було проведено поточний ремонт покрівлі Сарненської ЗОШ І-ІІ ст. №3, поточний ремонт електропостачання та заміна вікон в КЗ «Сарненський БДМ», поточний ремонт системи опалення та електроосвітлення Костянтинівської ЗОШ І-ІІ ст., поточний ремонт вентиляції Довжанської ЗОШ І-ІІ ст., заміна котлів в Тутовицькій І-ІІІ ст. та Довжанській ЗОШ І-ІІ ст., встановлення котла в Полянській ЗОШ І-ІІ ст., загальною вартістю 1048,5 тис.грн. з районного бюджету.

За кошти міського бюджету проведено капітальний ремонт покрівлі та утеплення фасаду міського клубу «Колос», капітальні ремонти покрівель ДНЗ №8 «Веселка» та ДНЗ №9 «Росинка» м.Сарни загальною вартістю 5386,6 тис.грн.

З метою економії електроенергії та видатків на її оплату протягом січня-грудня 2018 року у 13 бюджетних установах району було встановлено 1858 сучасних енергозберігаючих лампочок, що в свою чергу дозволить зекономити 4,111 тис.кВт/рік (3,083 тис.грн.).

Всі проведені заходи дозволять зменшити питомі витрати енергетичних носіїв, зменшити бюджетні видатки на їх оплату та покращити умови перебування у закладах.

 


Доручення голови районної державної адміністрації

  З метою поліпшення стану довкілля, забезпечення утримання територій населених пунктів району у належному стані, їх санітарного очищення, створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про благоустрій населених пунктів», «Про відходи»:

 

1.                Провести в районі з 27 березня по 27 квітня 2019 року місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів.

 

2. Виконавчим комітетам міської, селищних та сільських рад в межах повноважень на підпорядкованих територіях:

- здійснити невідкладні заходи з прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів та велосипедних доріжок, зупинок транспорту, забезпечення очищення від сміття берегів водойм;

- провести упорядкування сміттєзвалищ твердих побутових відходів із забезпеченням оновлення даних в паспортах місць видалення відходів у відповідності до діючого законодавства;

- вжити заходів з ліквідації несанкціонованих та неконтрольованих сміттєзвалищ відходів, стихійних смітників у межах смуг вулиць та доріг населених пунктів, зонах відпочинку, на берегах водойм;

- активізувати роботу із розроблення та затвердження схем санітарного очищення населених пунктів згідно чинного законодавства;

Світове співтовариство закликає долучитись до акції «Година Землі»

     Щороку в останню суботу березня о 20:30 мільйони людей по всьому світу на годину символічно вимикають світло в домівках та на робочих місцях, щоб показати необхідність об’єднаних дій усього людства задля збереження природи нашої Планети.
     «Година Землі» була започаткована у 2007 році Всесвітнім фондом природи (WWF) в Сіднеї (Австралія), з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році акція поширилась світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів осіб у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.
     У минулому році до акції приєднались понад 7 тисяч міст у 188 країнах по всьому світу. В Україні до кампанії долучилися більше 75 міст і містечок.
     Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, установи, організації та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.
     То ж закликаємо кожного 30 березня 2019 року о 20:30 взяти участь у кампанії «Година Землі-2019» та вимкнути світло і прилади, що не є суттєво важливими, на одну годину. Це сприятиме як збереженню довкілля, як середовища існування людини, так і підвищенню міжнародного іміджу України у світі.


З 27 березня в районі стартував місячник благоустрою

     За дорученням виконуючого обов’язки голови Сарненської райдержадміністрації Івана Назарця від 26.03.2019 № 01/14/09-192/19 з метою поліпшення стану довкілля, забезпечення утримання територій населених пунктів району у належному стані, їх санітарного очищення, створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, в районі з 27 березня по 27 квітня 2019 року проводиться місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів.
   Просимо всіх небайдужих жителів району, волонтерів, депутатів, державних службовців, працівників органів місцевого самоврядування, трудові колективи, громадські об’єднання долучитися та провести роботи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та проведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, вулиць, водойм, озеленення територій.


12 квітня - 5-ий Форум енергоефективного партнерства "Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі"

   12 квітня2019 р. у Києві у КВЦ "Парковий" Держенергоефективностіорганізовує головну подію року у сфері енергоефективності - 5-ий Форум енергоефективного партнерства "Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі".  Україна продовжує посилювати енергоефективність! Адже це необхідний елемент для формування економічно сильних, енергонезалежних та заможних громад. 
    Урядом запроваджено успішні державні механізми з енергоефективності як для домогосподарств, так і для бюджетних установ, зокрема:
  За 4 роки дії програми «теплих» кредитівбільше півмільйона українських сімей утеплилися та заощаджують до 70% на комунальних послугах;
  Вже понад 100 місцевих органів влади додатково співфінансують енергоефективні заходи в рамках «теплих кредитів»;
  Завдяки енергосервісу відкрито ринок утеплення понад 100 тис. бюджетних установ обсягом понад 8 млрд доларів;
   ЕСКО-інвестори вже реалізуютьпонад 300 енергосервісних контрактів  вартістю більше 300 млн грн для модернізації дитсадків, шкіл, лікарень та інших установ;
   ЕСКО-механізм дозволяє заощадити бюджетні кошти на впровадженні енергоефективних заходів та отримати економію 15-70% на витратах за енергоресурси;
   206 громад впроваджують енергоменеджмент та економлять до 15% на комунальних послугах.


Сарненські спортсмени призери чемпіонату області з гирьового спорту

   24 березня 2019 року у м. Дубно відбувся чемпіонат Рівненської області з гирьового спорту серед чоловіків та жінок. У змаганнях взяли участь команди з м.Рівне, Дубно, Вараш, Костопільського та Сарненського районів.
    Серед сарненських спортсменів чемпіонами області стали: Рабош Оксана у ваговій категорії понад 65 кг., Макаренко Ольга (до 65 кг.) та Шокот Василь (до 63кг.), срібні нагороди вибороли: Кривой Яна (до 65 кг.) та Овчарук Наталія (понад 65кг.), бронзові - Кашецька Зоряна (понад 65кг.), Шибецький Богдан (до 95 кг.) та Юрко Ігор (до 73кг.).
    Вітаємо спортсменів та їх тренерів (Володимира Пінчука, Івана Макаренко, Віталія та Оксану Рабош) з хорошими результатами.
   Крім того, паралельно відбувалися й обласні змагання серед ветеранів спорту. Змагання проходили у напруженій і безкомпромісній  боротьбі. А перемогу  у відповідних вікових групах та вагових категоріях вибороли і наші спортсмени Пінчук Володимир та Абрамович Андрій (смт.Степань). 


Березень 28th

№ 103 від 27 березня 2019 року "Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води апаратом районної державної адміністрації, її структурними підрозділами, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету за КПКВК 7871010 «З"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 

27 березня 2019 року                                                                                              № 103№ 102 від 26 березня 2019 року "Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Обірки Люхчанської сільської ради Сарненського району Рівненської області"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 

26 березня 2019 року                                                                                          № 102

 
 
Про погодження проекту землеустрою

щодо встановлення (зміни) меж села Обірки Люхчанської сільської ради Сарненського району Рівненської області

       
 
 

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті  46 Закону України «Про землеустрій», статей 17, 173, 186 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання Люхчанської сільської ради від 11.03.2019 №97 та проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж селаОбіркиЛюхчанської сільської ради Сарненського району Рівненської області:

 

1. Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж               селаОбіркиЛюхчанської сільської ради Сарненського району Рівненської області.