Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лют 5, 2019

2 механізований батальйон 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила подякував за допомогу

    Сьогодні в райдержадміністрації  відбулося вручення Подяк жителям та організаціям району, від особового складу 2 механізованого батальйону 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила, за посильну допомогу воїнам під час виконання завдань в Операції Об’єднаних Сил та за особистий внесок у перемогу над ворогом України.   
    Зокрема, Подяку отримав голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук. Нагороду керівнику Сарненщини вручив  головний сержант кулеметного взводу 2-ого механізованого батальйону 24-ої бригади Анатолій Івашкевич. 


ОГОЛОШЕННЯ!

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рікВ райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії

     Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії під керівництвом голови спостережної комісії - першого заступника голови райдержадміністрації Івана Назарця, за участю членів комісії, представників Катеринівської виправної колонії №46. На комісії було розглянуто питання щодо переведення засудженого  з дільниці соціальної реабілітації до  дільниці ресоціалізації установи.
 


Відбувся традиційний турнір з волейболу «Кубок пам’яті»

       03 лютого 2019 року в спортивній залі районного ліцею «Лідер» відбувся турнір з волейболу «Кубок пам’яті» присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виводу військ з Афганістану.


У Тутовицькій сільській раді відбулися громадські слухання

     04 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець взяв участь у громадських слуханнях по обговоренню питань розвитку району,   перспективних планів, дій на майбутнє та реалізації інфраструктурних проектів з мешканцями Тутовицької сільської ради.
     Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець ознайомив жителів сільської ради  з процесом децентралізації, що проходить в районі та основними  здобутками району  у 2018 році, насамперед це відкриття Сарненського інклюзивно- ресурсного центру та завершення реконструкції Сарненської музичної  школи. Початок капітального ремонту доріг, зокрема було відремонтовано 1,9 км. дороги Яринівка-Тріскині, 3,4 км. дроги від траси М-07 до с. Чемерне, 1,8 км. дороги Чудель-Тинне.
     Зокрема, Іван Петрович поінформував присутніх про основні  пріоритети діяльності районної влади у 2019 році, а саме: будівництвом сільських амбулаторій, капітальним ремонтом доріг, будівництвом шкіл в селах Цепцевичі, Чабель та Вири а також, завершенні будівництва спортивного комплексу в м. Сарни.