Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лют 4, 2019

Сарненські атлети призери області

     В січні 2019 року в м.Костопіль відбувся чемпіонат Рівненської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат.
    Чемпіоном області став Роман Трушич (вагова категорія +81 кг.), срібну нагороду виборола Юлія Жучка (64 кг.), бронзову медаль отримала Тетяна Сороченко (59 кг.).
    Паралельно з обласними змаганнями проходив відкритий чемпіонат Костопільського району з важкої атлетики серед юнаків та дівчат. Так, чемпіоном стала Дарина Ковтун (71 кг.), Денис Пильо (41 кг.) посів третє місце. Тренер команди Володимир Рибачок.
 
 
 


До уваги суб'єктів підприємницької діяльності

     Бізнесменам Рівненщини здешевлять банківські позики на реалізацію власних проектів. Їм частково відшкодовуватимуть ставку за кредитами.
  Такий механізм передбачений Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2018-2020 роки. Цьогоріч в обласному бюджеті закладено 800 тисяч гривень. Часткове відшкодування за банківськими позиками зможуть отримати підприємці, які розробили або реалізують проект, що передбачає:
    впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій;
    модернізацію, оновлення та розширення виробництва товарів (надання послуг, виконання робіт).
    Отримати часткове відшкодування відсоткової ставки зможуть підприємці, які цього року вже взяли кредити на проекти, та ті, хто вперше за ними звернувся. Для цього їм необхідно підготувати бізнес-план та подати на розгляд комісії, яка обиратиме проекти.

УМОВИ УЧАСТІ У ПРОГРАМІНа Сарненщині відбувся ІІ тур сімейних змагань

     03 лютого 2019 року у спортивній залі Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 відбувся ІІ районний етап другого туру спортивної гри «Сімейні перегони. Рухова активність», який був організований працівниками відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.
    На початку змагань головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Віктор Михайлицький привітав всіх учасників змагань та побажав з користю провести його зі своїми дітьми, привчаючи їх до занять спортом та ведення здорового способу життя, а вчителі фізичної культури Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Петро Козярчук та Олег Красько розповіли про регламент проведення даної гри.
    Сім’ї змагалися в 5 спортивних естафетах. Під час спортивних естафет, кожна сім’я виконувала завдання, де потрібно було на швидкість проходити встановлені дистанції, використовуючи різноманітне спорядження. Але не тільки швидкість, а й правильність виконання всіх вправ відігравала дуже важливу роль.


Сарненські волейболісти володарі кубку області

      02 лютого 2019 року в м.Костопіль відбувся кубок області з волейболу серед чоловіків в рамках сільських спортивних ігор Рівненщини.
    У змаганнях взяли участь 10 команд з Рівненської області, які були поділені на 3 групи, переможці груп змагалися у фінальному етапі. Так, у груповому етапі Сарненські волейболісти перемогли команду Дубровицького 2-1 та Рівненського районів 2-0 та вийшли у фінал.
    У фінальному етапі наші спортсмени вкотре продемонстрували найвищий рівень гри здолавши Березнівський 2-0 та Здолбунівський райони 2-1 та закономірно здобули кубок області.
 


Виступ Президента на інтронізації Предстоятеля Православної Церкви України, Митрополита Київського і всієї України Епіфанія

      Ваше Блаженство!
      Високопреосвященні Владики і Всечесні Отці!
      Дорога, високодостойна громадо!
      Дорогий український народе!
     В останні два місяці ми як ніколи часто зустрічаємося у цих тисячолітніх стінах Святої Софії Київської. І кожна подія, що нас збирає, є по-справжньому подією історичною.
     Ми були тут з вами 15 грудня 2018 року, коли на Об’єднавчому Соборі постала автокефальна Православна Церква України, і владика Епіфаній був обраний її, нашої Церкви, Предстоятелем.
     7 січня під покровом Пресвятої Богородиці Оранти Митрополит Епіфаній служив тут першу Різдвяну службу Божу, першу Різдвяну літургію після отримання Церквою Томосу про автокефалію.