Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лют 27, 2019

В райдержадміністрації відбулась координаційна нарада

     Сьогодні в Сарненській райдержадміністрації відбулася спільна координаційна нарада з питань безпеки пенсіонерів та одиноких осіб похилого віку від різного роду шахраїв.

     Нарада відбулася під керівництвом заступника голови райдержадміністрації  Наталії Параниці, за участю представників Сарненського ВП ГУНП в Рівненській області та працівників соціальної сфери.

     За результатами обговорення було вирішено продовжити координацію спільних дій щодо своєчасного виявлення, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та надання соціальних послуг особам похилого віку, зокрема одиноким громадянам. 


Відбулося засідання архітектурно - містобудівної ради

    27 лютого в райдержадміністрації відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації. Участь у роботі ради взяв перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець.
   На засіданні було розглянуто 3 питання: про розгляд детального плану території в межах вулиць Фідарова, Київська, Дорошенка, та Соборна в м. Сарни; про розгляд генерального плану та плану зонування території с. Волоша; про розгляд генерального плану та плану зонування території с. Карасин.
    З розглянутих питань були прийняті відповідні рішення.