Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лют 19, 2019

Що привабить фонд?

  • Наявність іноваційного підходу до вирішення проблеми.

Більшості фондів подобається фінасувати нові ідеї, а не одні і ті ж, що подобаються різним людям. Фонди цікавляться запропонованими рішеннями, які грунтуються на сучасних знаннях.

• Претендент рішуче, за будь-яких обставин, збирається здійснювати проект.

Фондам подобаються люди, які присвячують себе цілком справі, яку вони роблять, а не ті, хто будуть робити те чи інше лише за умови, що хтось надасть їм кошти.

• Претендент володіє необхідним досвідом, щоб виконати проект.

Персонал, який виконуватиме проект, не обов'язково повинен бути експертом найвищого рівня у тій чи іншій галузі, але певний досвід та ентузіазм потрібен. Відомості про людей, які будуть залучені до реалізації проекту, мають свідчити, що вони мають достатню кваліфікацію, щоб виконати передбачену роботу.

• Проект започатковується для того, щоб допомогти вирішенню суспільних проблем, а не для того, щоб зробити організацію ще більшою та заможнішою.

• Претендент працює з людьми, яким він намагається надати допомогу, а не робить щось за них.

Якщо той, хто подає проект, намагається допомогти інвалідам, фонди звернуть увагу на те, чи залучались самі інваліди до складання проекту? Фонди вважають важливим надати людям, які отримують допомогу, право голосу.

• Претендент вкладає в проект власні кошти.

Цей факт підтверджує фонду, що долучаючи власні ресурси, організація намагатиметься виконати проект якнайкраще, а також продовжуватиме роботу й після того, як виділені фондом кошти буде вичерпано, вочевидь намагаючись знайти інші джерела фінансування.Перелік грантодавців

  

Назва фонду, організації
Поточні пріоритети фонду
Веб-сайт
1.
Фонд Східна Європа

Фонд Східна Європа (ФСЄ) – благодійна неприбуткова українська організація. Допомагає соціальному та економічному розвитку громад України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу.

 
2.
Міжнародний фонд «Відродження»

Сприяє розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.Голова райдержадміністрації взяв участь у роботі координаційної наради з керівниками правоохоронних органів

     Сьогодні в райдержадміністрації відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів району  під головуванням в.о. керівника Сарненської місцевої прокуратури Миколи Кляпка за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука. В ході наради було обговорено питання про стан  запобігання й протидії злочинності та корупції на території Сарненського району у 2018 році. 


Як працюватиме монетизація субсидій

     Як працюватиме монетизація субсидій
      Уже через два тижні субсидія громадянам виплачуватиметься готівкою. Всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року.
     Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку.
     Пенсіонери отримають допомогу від держави у березні разом із пенсією. Ті громадяни, які отримають пенсійні виплати через інші банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку. Тим, у кого немає пенсійної картки, субсидію разом із пенсією доставить Укрпошта. Решта субсидіантів зможуть отримати субсидію з 12 березня у найближчому відділенні Ощадбанку за пред’явленням паспорту та ідентифікаційного коду.
     Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні.


ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ МІСТА!

      Запрошуємо вас взяти участь у заходах з нагоди відзначення в районі Дня Героїв Небесної Сотні.
      Заходи відбудуться 20 лютого 2019 року:
     - о 13.45 год. -  
покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні (парк «Героїв майдану» м.Сарни);
   - о 14.00 год. - районний захід, присвячений Дню вшануванню Героїв Небесної Сотні (Сарненський районний будинок культури).
 


19 лютого – День Державного Герба України

    19 лютого 1992 року Постановою Верховної Ради України №2137 було визначено вигляд Державного Герба та використання його зображення.  Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань ХХ століття.  Проект герба, затверджений Верховною Радою, був розроблений групою українських геральдистів — Андрієм Гречилом, Олексієм Коханом та Іваном Турецьким. Від початку затвердження Тризуб вважався малим гербом   України, головним елементом великого герба. Конституція України  у Статті 20 містить тезу, що Тризуб є головним елементом Великого Державного герба України. Проте, питання Великого герба наразі так і не розв'язане.
    Налічується близько 40 тлумачень зображення Тризуба. Усі дотеперішні пояснення можна зібрати в 6 головних груп, що об'єднують однорідні гіпотези:
    символ державної влади (верхня частина скіпетра або корони;
    церковна християнська емблема (Трійця, голуб святого Духа);
    військова емблема (якір, лук зі стрілою, шолом, сокира, спис з тризубчастими вістрями;
    геральдично-нумізматична фігура (норманський крук чи сокіл);
    монограма (сплетіння кількох початкових літер у вигляді вензеля для по значення імені, слова або вислову), (схематичне зображення слова воля, символ влади над трьома (небесним, земним, підземним) світами, літери «Ш», яка означала цифру 3, символ поєднання минулого, сучасного та майбутнього);
    геометричний орнамент (стилізована квітка, трисвічник, колос).