Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лют 13, 2019

Інформація для жителів Сарненського району

  ПАМЯТКА НАСЕЛЕННЮ
 

За умов можливої появи терористів-диверсантів, ми звертаємось до Вас з проханням об’єднатись перед загрозою, що виникла. Що потрібно від нас, жителів Сарненщини, щоб ліквідувати загрозу, яка нависла над нашою Батьківщиною? Які міри потрібно вживати для того, щоб забезпечити безпеку держави?

 

1. З метою попередження терористичного акту, диверсій та виявлення вибухового пристрою необхідно:

-            бути пильним та звертати увагу на покинуті речі (валізи, сумки, пакунки, великі дитячі іграшки) особливо коли до цих предметів прикріплені електропроводи, мобільні телефони, антени або у них прослуховується хід годинника;

-            звертати увагу на ділянки свіжоскопаної землі, недавно поштукатуреної або пофарбованої стіни будівлі;

-            не приймати від сторонніх осіб подарунків, поштових посилань, квітів у горщиках, тощо;

-            користуючись громадським транспортом, не погоджуватись на пропозиції супроводжувати речі невідомої особи (у тому числі провідників, контролерів).

-            звертати увагу на квартири, що здаються або знімаються, підвали, підсобні приміщення, склади, навколо яких спостерігається дивна активність.ОГОЛОШЕННЯ!

     З метою визначення на конкурсних засадах підприємства (організації), здатного забезпечувати належну якість підготовки матеріалів для проведення   конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Сарненського району Рівненської області, прийняття документів на конкурс, перевірки достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником відділом містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської райдержадміністрації був розроблений проект розпорядження про затвердження умови конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні   конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Сарненського району Рівненської області.

     Проблема, яку планується розв’язати шляхом державного регулювання полягає в виборі на конкурсних засадах кваліфікованого підприємства (організацію) для регулювання господарських відносин у сфері надання послуг з організації підготовки проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах зального користування.

     Детальніше з проектом розпорядження та умовами можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Сарненської райдержадміністрації в рубриці «Містобудування, архітектура та інфраструктура».

     Свої пропозиції та зауваження можна подавати на протязі місяця до відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської райдержадміністрації за адресою вул. Демократична, 51, м. Сарни.

 
 

Відділу містобудування, архітектури

та інфраструктури Сарненської райдержадміністрації ПЛАН стратегічного розвитку Сарненського району на 2019-2021 роки

  

 
Пріоритетні завдання
Зміст заходу
Виконавці
Очікуваний результат
 

РОЗВИТОК ЕКОНОМІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ

 
 
 
 
 
 

Забезпечення економічного зростання підприємств

1) нарощування обсягів виробництва промислової та сільськогосподарської продукції

Відділ економічного розвитку і торгівлі, відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації,

2019