Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лют 11, 2019

Кожен українець має відчути власною кишенею, що найгірші випробування позаду, країна йде вперед і економіка розвивається

     Президент Петро Порошенко наголошує, що курс України на євроатлантичну інтеграцію дозволить підвищити рівень життя та добробут українців, а також вийти на новий рівень соціальних стандартів.  Про це Глава держави сказав під час виступу на Всеукраїнському громадському форумі «Відкритий діалог».
    «Досягнення нами критеріїв членства (в ЄС та НАТО – ред.) покращить інвестиційний клімат. А  це забезпечить приріст прямих іноземних інвестицій. Це забезпечить створення нових робочих місць, високооплачуваних. Це забезпечить збільшення доходів до державного і місцевих  бюджетів. І забезпечить збільшення зарплат і пенсій. Тому, коли кажемо Євросоюз чи НАТО, маємо на увазі не тільки безпеку, але й економіку», - підкреслив Петро Порошенко.
     За його словами, йдеться не лише про відсіч Росії, але й про контрнаступ на бідність. «Бідність, до речі, є прямим наслідком нашого тривалого колоніального минулого. Тож пориваємо з ним остаточно і безповоротно», - додав він. 
    «Наша амбітна мета – перетворити Україну на велику державу, на регіонального лідера, на невід’ємну складову європейської цивілізації та наріжний елемент європейської безпеки», - особливо підкреслив Президент.


№ 56 від 08 лютого 2019 року "Про організацію роботи з оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних"

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
  

08   лютого  2019  року                                                                                 №  56

 
Про організацію роботи
з оприлюднення публічної
інформації у формі
відкритих даних
 

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання статті 10-1 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних (далі – Положення), затвердженого  постановою  Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835, із змінами,  з метою вільного та безоплатного доступу до  публічної інформації у формі відкритих даних:

 

1. Затвердити перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Сарненська  районна державна адміністрація, згідно з додатком.

2. Загальному відділу апарату райдержадміністрації забезпечити :