Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Лют 1, 2019

У Сарненській міській раді відбулися громадські слухання

    01 лютого заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця взяла участь у громадських слуханнях з мешканцями м. Сарни по обговоренню питань розвитку району,   перспективних планів, дій на майбутнє та реалізації інфраструктурних проектів.
   Наталія Миколаївна ознайомила жителів міста з  позитивними наслідками впровадження  реформ на території Сарненського району. «За останні 3 роки завдяки підтримці держави, коштів районного та обласного бюджетів в районі вдалося реалізувати низку проектів, а саме: було завершене будівництво однієї з найбільших шкіл в Україні на 1100 учнівських місць в селі Тинне; розпочався  капітальний ремонт доріг, зокрема  за минулий рік було відремонтовано 1,9 км. дороги Яринівка-Тріскині, 3,4 км. дроги від траси М-07 до с. Чемерне, 1,8 км. дороги Чудель-Тинне.; завершення реконструкції Сарненської музичної школи. У рамках реформи сільської медицини в районі будується 5  нових сучасних сільських амбулаторії з житлом для лікарів у селах Костянтинівка, Ремчиці, Корост, Люхча та Карпилівка. В найближчій перспективі пріоритетними напрямками роботи районної влади буде завершення будівництва спортивного комплексу в м. Сарни, продовження будівництва Цепцевицької ЗОШ, початок будівництва шкіл в селі Чабель та селі Вири" , -    сказала Наталія Параниця. 


Зустріч податківців із представниками ОТГ та сільських рад району

     31 січня 2019 року в малій залі засідань Сарненської районної державної адміністрації відбулася зустріч фахівців Сарненського управління Головного управління ДФС у Рівненській області з представниками об’єднаних територіальних громад та сільських рад Сарненського району.

  Основні аспекти, які були висвітлені під час зустрічі: база оподаткування та справляння податків та зборів до місцевих бюджетів, порядок подання та проведення компанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році, зміни до законодавства з питань оподаткування та сплати єдиного внеску.

      Заступник начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Сарненського управління Олена Мичка  розповіла присутнім про стан надходжень податків та зборів до місцевих бюджетів, зокрема земельного податку та податку на нерухоме майно. Особливу увагу  було звернуто на повноту обліку суб’єктів та об’єктів оподаткування землі, своєчасність прийняття рішень про встановлення місцевих податків та зборів, обґрунтованість встановлення ставок плати за землю та пільг щодо земельного податку.

     Завідувач сектору погашення боргу Сарненського управління Мирослав Ситай звернув увагу запрошених представників місцевого самоврядування на своєчасність та повноту сплати податків та зборів з метою недопущення застосування заходів стягнення податкового боргу.

       Фахівці Сарненського управління інформували присутніх про внесені  зміни до законодавства з питань оподаткування та сплати єдиного внеску, а також надали роз’яснення з питань подання податкової декларації про майновий стан і доходи, отримані протягом 2018 року.

 
                                                                                                                                                 Сарненське управління Головного управління
                                                               ДФС у Рівненській області