Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Жовт 4, 2019

В Сарненській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС

     3 жовтня в Сарненській райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Івана Назарця відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС Сарненського району, на якому розглядалися питання: про посилення протипожежного захисту об’єктів, населених пунктів, лісів, торфовищ та сільгоспугідь у пожежонебезпечний період 2019 року; про підготовку до осінньо-зимового періоду та проведення обстежень ділянок для санітарно-оздоровчих заходів по очищенню траси М-07 та доріг місцевого значення.

     Участь у засіданні комісії взяли: голови місцевих рад, представники правоохоронних органів, державних підприємств, у тому числі лісогосподарських, дорожніх служб та рятувальників.

     За результатами обговорення розглянутих питань прийнято рішення про організацію робіт щодо недопущення на підпорядкованих територіях пожеж в екосистемах та загорянь торфовищ, зокрема, про роботи по ліквідації пожежі на торфовищі на території Ремчицької сільської ради.

     Крім того, надані відповідні доручення виконавцям.    


ЗВІТ про виконання Програми економічного та соціального розвитку Сарненського району на 2018 рік

  Впродовж 2018 року в районі здійснювались заходи в напрямку забезпечення економічного зростання та розвитку соціальної сфери району.

Щокварталу на колегіях райдержадміністрації розглядались підсумки економічного і соціального розвитку району та приймались рішення, спрямовані на усунення наявних недоліків, забезпечення подальшого динамічного розвитку.

Результатом реалізації програмних завдань є наступне:

За січень-грудень 2018 року обсяг випуску промислової продукції збільшився порівняно з відповідним періодом минулого року на 8,9 відс. при прогнозованому на рік зростанні на 5,0 відс.

Зростання обсягів виробництва відбувалось впродовж усього року у розрахунку місяць до відповідного місяця попереднього року.АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА по підсумках роботи галузей господарського комплексу району за перше півріччя 2019 року

  Протягом січня-травня 2019 року (останні статистичні дані) підприємствами району реалізовано промислової продукції на суму                           682,9 млн.грн., що становить 145,2 відс. до показника відповідного періоду минулого року. Частка району в обласному обсязі реалізованої промислової продукції складає 3,7 відс. проти 3,3 відс. у минулому році. Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів та послуг) на одну особу населення за січень - травень 2019 року зріс до відповідного періоду минулого року на 45,2 відс. та склав 6546,8 грн..

За січень-травень 2019 року порівняно з відповідним періодом попереднього року промисловими підприємствами району збільшено виробництво меблів кухонних на 26,6 відс., деревини із сосни уздовж розпиляної чи розколотої, розділеної на шари чи лущеної, завтовшки більше                   6 мм на 7,8 відс., виробів здобних на 21,7 відс., хліба та виробів хлібобулочних, нетривалого зберігання на 4,1 відс..АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА по підсумках роботи галузей господарського комплексу району за січень - березень 2019 року

  За січень-лютий 2019 року ( останні статистичні дані) обсяг реалізації промислової продукції (товарів, робіт, послуг) збільшився порівняно з відповідним періодом минулого року на 57,1 відс. ісклав 211,9 млн.грн. Із загального обсягу реалізованої продукції 58,4 відс. припадає на добувну промисловість і розроблення кар’єрів; 39,0 відс. на переробну промисловість, в тому числі виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічну діяльність-18,3 відс., виробництво харчових продуктів-8,5 відс..

Найбільші прирости виробництва продукції досягнуто в галузі машинодобування –на 64,0 відс., харчовій промисловості – на 10,3 відс., в галузі лісового господарства – на 0,9 відс., поліграфії - на 11,5 відс..6 жовтня – День працівників освіти

     Шановні освітяни Сарненщини! Щиро вітаю вас із професійним святом. Ваша праця є найбільшим скарбом суспільства. Завдяки вашим зусиллям наполегливо і послідовно прокладається стежина із країни дитинства і пізнання до широкої дороги життя. Своїми здобутками ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.
     Впевнений, що ваша невичерпна енергія, плідна творча діяльність завжди сприятимуть формуванню у дітей патріотичних і духовних ідеалів, а ваша праця буде гідно оцінена всіма, хто прагне бачити Україну заможною і авторитетною державою.
    Шановні учителі! Нехай міцне здоров’я стане підґрунтям для щоденних творчих здобутків, а кожен урок буде шедевром педагогічної майстерності. Нехай засіяні вами лани заколосяться щедрим врожаєм, а зерна вашої турботи проростуть глибокою вдячністю, шаною і любов’ю вихованців. Низький уклін вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Бажаю вам міцного  здоров'я, добробуту, сімейного благополуччя, натхнення та віри у власні сили, вдячних і талановитих вихованців. Зі святом!
 

                                                                                                                 Іван Назарець,

в.о.голови райдержадміністрації


№ 301 від 01 жовтня 2019 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 05.09.2019 №271 «Про затвердження мережі закладів загальної середньої освіти району та наповнюваності класів на 2019-2020 навчальний рік»"

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 
 

 01 жовтня 2019 року                                                                                №301

 

Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 05.09.2019 №271 «Про затвердження мережі закладів загальної середньої освіти району та наповнюваності класів на 2019-2020 навчальний рік»