Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Жовт 30, 2019

В райдержадміністрації відбулась нарада щодо оптимізації мережі об’єктів надання публічних послуг

     Формування спроможної мережі надання публічних сервісів і послуг в області — таке завдання місцевим адміністраціям поставив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук в контексті реформи місцевого самоврядування і територіальної організації влади. Його мета — сформувати бачення, що й де необхідно зробити для однакового доступу до всіх необхідних якісних послуг, а ціль – забезпечити комфортні умови для проживання людей як у селі, так і в місті.

     Про це йшла мова під час робочої наради, що відбулася 30 жовтня в райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Івана Назарця, за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

     Так, у Сарненському районі координатором по даному напрямку роботи визначено відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації. Крім того, кожна галузь має визначити свою відповідальну особу, яка забезпечить створення бази даних існуючих об’єктів мереж надання публічних послуг галузі. 


В райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії

    30 жовтня в райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії під керівництвом голови спостережної комісії Івана Назарця  за участю членів комісії, представників Катеринівської виправної колонії №46.
   На комісії було розглянуто два питання: про розгляд матеріалів щодо умовно-дострокового звільнення; про розгляд матеріалів щодо заміни невідбутої частини покарання у виді позбавлення волі більш м’яким покаранням у виді обмеження волі. З розглянутих питань були прийняті відповідні рішення.


Сарненський волейбольний клуб “Маяк” став чемпіоном Рівненської області

    29 жовтня виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Іван Назарець спільно з головою районної ради Русланом Серпеніновим нагородили  керівний склад команди кубком, медалями та грамотами.
    В.о. голови райдержадміністрації Іван Назарець привітав команду з блискучим виступом та побажав ще більше спортивних перемог. «Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів Сарненщини», - наголосив Іван Петрович.
    Нагадаємо, вперше волейболісти Сарненського району взяли участь у чемпіонаті області сезону 2004-2005 року. З того часу виборювали бронзові та срібні нагороди, але до чемпіонського титулу наблизитися не вдавалося. За підсумком минулорічного чемпіонату ВК "Маяк" вперше здобув нагороди найвищого ґатунку.


На Рівненщині розширять територію покриття Інтернет-зв’язком

   У рамках інвестиційного форуму RE:THINK. Invest in Ukraine у Маріуполі підписаний Меморандум про взаєморозуміння між Урядом та керівниками мобільних операторів Llifecell, Vodafone, Київстар та Інтертелеком. Документ сприятиме забезпеченню якісного мобільного зв’язку та швидкісного Інтернету на всій території України.
  «Я дуже радий! Це співпадає із завданням Президента та нашими намірами запустити у 2020 році якісний мобільний зв'язок на міжнародних трасах Рівненщини від кордонів із Житомирською та Волинською областю, від Рівного до кордону із Республікою Білорусь та на Варшавській трасі», - прокоментував голова Рівненської ОДА Віталій Коваль подію. Очільник Рівненщини, нагадаємо, бере участь у Форумі, де має намір представити інвесторам регіональні проєкти.
    Очікується, що реалізація положень Меморандуму сприятиме розвитку цифрової інфраструктури в Україні, забезпеченню покриття швидкісним мобільним Інтернетом на всіх міжнародних і національних автошляхах країни, і він стане доступним для понад 90% населення.