Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Жовт 25, 2019

№ 319 від 24 жовтня 2019 року "Про комплексну перевірку об'єктових та локальних cистем оповіщення Сарненського району"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
 

голови районної державної адміністрації

 24 жовтня  2019 року

                                                       № 319                                                         № 318 від 24 жовтня 2019 року "Про план роботи Сарненської районної державної адміністрації на листопад 2019 року"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 
 

 24 жовтня 2019 року                                                                                 № 318№ 317 від 23 жовтня 2019 року "Про підготовку та проведення приписки громадян України 2003 року народження до призовної дільниці Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 

23 жовтня 2019 року                                                                                                          № 317№ 315 від 17 жовтня 2019 року "Про внесення змін до паспортів бюджетних програм Сарненської районної державної адміністрації на 2019 рік"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

голови районної державної адміністрації

 
 
 

    

17 жовтня 2019 року                                                                                      № 315
 

Про внесення змін до паспортівШколі № 5 м. Сарни - 25 років

     Вчора, 24 жовтня, Сарненська спеціалізована школа розвитку І ступеня №5 відзначала знаменну дату – 25-річний ювілей. Святковий захід, присвячений цій події, вийшов надзвичайно зворушливим, веселим і творчим.
     Під час урочистостей, що відбулися в стінах закладу, ювілярів вітали представники влади району та міста. Заступник голови Сарненської райдержадміністрації Наталія Параниця зазначила, що для багатьох школярів, випускників, педагогів школа – це друга домівка.Рівненська область на 100% охоплена перспективним планом

     В Україні вже створено 992 об’єднані територіальні громади, до яких увійшли 4542 територіальні громади. Це становить понад 41% територіальних громад від загальної кількості тергромад базового рівня.
     Про це сказала Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час публічної презентації змін до Конституції України та пріоритетів Уряду щодо реформування місцевого самоврядування.
     «Є області, території яких охоплені перспективними планами на 100% – це Рівненська, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Харківська та Хмельницька області. У Житомирській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Полтавській, Сумській, Тернопільській, Херсонській, Чернівецькій та Чернігівській областях перспективними планами охоплено близько 90% території. Тобто є хоча би бачення на рівні регіону того, хто з ким має об’єднатися для того, щоб там сформувалась спроможна громада. А от в Одеській області лише 36% території охоплено перспективним планом, у Київській – 54%, Вінницькій – 76%, Черкаській – майже 75%. Такі перспективні плани не повною мірою враховують методику формування спроможних громад», – зазначила Міністр.
     За її словами, Уряд проаналізував ситуацію, що  відбувається і чому у деяких областей відсутнє навіть бачення перспективних планів.На Рівненщині у 2024 році має бути запущена мережа профільних ліцеїв

     Керівники органів управління освітою Рівненщини обговорили подальше функціонування галузі освіти.
     Як розповіла заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко під час наради, в Україні у 2024 році має бути запущена мережа профільних ліцеїв і вже формується план мережі профільних ліцеїв, у яких навчатимуться учні 10-12 класів. Реформа дозволить старшокласникам глибше вивчати предмети, до яких вони мають найбільший хист та з яких складатимуть ЗНО.
     «В таких школах має навчатись не менше трьохсот учнів − по 100 учнів на паралелі. Передбачається, що вступ до профільних ліцеїв буде відбуватись за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, що також підвищить рівень освіти таких шкіл», - зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.У Сарненській районній бібліотеці для дітей відбулася зустріч з письменником-земляком

     24 вересня в Сарненській районній бібліотеці для дітей, відбулася зустріч  юних читачів з відомим письменником нашого краю Василем Титечком.  Головною метою зустрічі було не тільки знайомство дітей з творчістю письменника, а й залучення їх до читання, на яскравому прикладі того, яку роль книга зіграла в житті особистості.   Нещодавно вийшла друком 23 творча збірка автора.