Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Жовт 21, 2019

Відбулася нарада з керівниками територіальних громад району

     21 жовтня виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Іван Назарець  провів робочу нараду з керівниками територіальних громад району.
    На нараді було розглянуто три питання: про стан та перспективи об’єднання територіальних громад в районі; про хід осіннього призову громадян України на строкову службу до Збройних Сил України; про стан заготівлі картоплі для потреб лікувальних закладів району.
  В ході наради в.о.голови райдержадміністрації Іван Назарець наголосив на необхідності покращення взаємодії між Сарненським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки і виконавчими комітетами сільських рад.
    За підсумками обговорення учасники наради визначили шляхи вирішення проблемних питань та вирішили налагодити нові методи співпраці.
 


№ 316 від 17 жовтня 2019 року "Про затвердження плану заходів щодо реалізації у Сарненському районі Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація» на 202"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 

17 жовтня 2019року                                                                                              316№ 314 від 17 жовтня 2019 року "Про розподіл коштів субвенції"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

голови районної державної адміністрації№ 313 від 17 жовтня 2019 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації
 
 

17 жовтня 2019 року                                                                                        313

 
Про нагородження Почесною
грамотоюрайонноїдержавної

адміністрації№ 310 від 10 жовтня 2019 року "Про схвалення проєкту рішення районної ради “Про внесення змін до районного бюджету Сарненського району на 2019 рік”"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

Україна та Швейцарія поглиблюють співпрацю у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики

     Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та Посол Швейцарії в Україні Клод Вільд обговорили можливості для поглиблення співпраці двох країн у сфері енергоефективності, «чистої» енергетики та енергетичної утилізації сміття.
     Серед пріоритетів партнерства - скорочення та заміщення споживання газу.
     Зокрема, С.Савчук поінформував Посла про діючі програми щодо стимулювання населення та бюджетних установ до впровадження енергоефективних заходів, у т.ч. через механізм співфінансування «теплих кредитів», ЕСКО, енергоменеджмент. Це «win-win policy», від якої виграють усі: держава, споживачі, бізнес.
     Крім цього, в українських містах реалізуються спільні із Швейцарією біоенергетичні проекти.
     Наприклад, у 2016 р. у Вінниці за підтримки Державного секретаріату з економічних питань Швейцарії (SECO) модернізовано котельню потужністю 23,2 МВт, де встановлено два твердопаливні котли потужністю 2,6 МВт кожний на трісці. Котельня забезпечує теплом і гарячою водою цілий мікрорайон міста. Потенціал заміщення газу завдяки котельні та іншим впровадженим енергоефективним заходам – близько 5,2 млн м3 у рік.
     За підтримки SECO у Житомирі впроваджується ще один проект щодо встановлення когенераційної установки на трісці потужністю 1,2 МВт електричної енергії та
7,1 МВт теплової енергії.


Творчі колективи Сарненщини взяли участь у обласному фестивалі

     20 жовтня в Сарненському районному будинку культури відбувся ІІІ тур зонального обласного фестивалю сільських колективів аматорської творчості «Таланти твої, Рівненщино!», на якому було представлено програму виступів колективів та окремих виконавців Сарненського району.Для сарненських пенсіонерів організували безкоштовні курси з комп’ютерної грамотності

     У Сарненській центральній районній бібліотеці 21 жовтня стартують курси з початкової комп’ютерної грамотності «Рівність поколінь». Під час навчальних курсів усі, кому за 60 років, матимуть змогу безкоштовно отримати навики роботи з комп’ютером та в мережі Інтернет. Такі курси Сарненська ЦРБ організовує вже вп’яте.
     Як пояснюють організатори, головна мета – навчити людей не боятися комп’ютера і користуватися тими основними програмами, які можуть полегшити їм життя.
     «Ми стараємося навчити людей працювати з найкориснішими сервісами. Для тих, хто вже більше знається на комп’ютері, розказуватимуть як користуватися е-кабінетом, як зареєструватися в е-чергу в ЦНАПі, як здійснити он-лайн комунальні платежі, тощо. Тих, хто взагалі нічого не вміє, вчитимемо азів комп’ютерної грамотності», - розповіла завідувачка відділу обслуговування Сарненської ЦРБ Тетяна Лімонова.