Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Жовт 18, 2019

В м. Сарни триває ремонт доріг

     На ділянці автомобільної дороги Н–25 Городище–Рівне–Старокостянтинів утворились значні деформації як дорожнього покриття так і узбіччя (напливи, пучини, локальні сітки тріщин, ямковість). З 17 жовтня розпочато капітальний ремонт дороги в м. Сарни на перехресті вулиць Суворова та Ярослава Мудрого. Ремонт здійснюється за рахунок коштів Служби автомобільних доріг в Рівненській області, протяжність ремонту 350 м. 
 
    


В районі відбулися змагання по кульовій стрільбі на Кубок голови райдержадміністрації

    Традиційно в жовтні, з нагоди Дня захисника України, відбуваються   змагання з кульової стрільби серед навчальних закладів району. Організаторами змагань є відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та Сарненська організація товариство сприяння оборони України.
   Цього року серед юнаків ІІІ місце посів Сергій Гомонець (Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІ місце – Дмитро Прозапас (Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ст.), І місце – Степан Комар (Коростська ЗОШ І-ІІІ ст.). Серед дівчат ІІІ місце виборола Зоряна Зданевич (Педколедж), ІІ місце – Катерина Волошина (Коростська ЗОШ І-ІІІ ст.), І місце – Анна Ковалик (Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст.).


Штати РДА Рівненщини оптимізують. Уряд змінив підхід до скорочень працівників

 

 

     Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук провів селектор щодо оптимізації структури райдержадміністрацій та моделювання мережі публічних сервісів та послуг. У нараді взяли участь голова Рівненської ОДА Віталій Коваль та його заступники.
     Пропозиції оптимізації представив Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет.
     Робоча група під його керівництвом два тижні досліджувала діяльність районних адміністрацій. Два ключові фактори, які враховувала робоча група – це дублювання функцій РДА в об’єднаних територіальних громадах та визначення функцій як малоефективних або ж непотрібних. Пропозиції базувалися на такому ж принципі – при оптимізації окремі функції потрібно передати на ОТГ, а деякі – в ОДА.Сарненська гімназія відзначила 25-річний ювілей

     Святкування ювілею навчального закладу відбулося сьогодні, 18 жовтня, на центральній площі міста Сарни.
     Серед почесних гостей, що завітали на свято, були виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Іван Назарець, заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, начальник методичного кабінету відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Муляр.Спеціалісти Сарненського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді активно проводять роботу

     Зокрема, в рамках мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, протягом тижня було здійснено 11 робочих виїздів по  Сарненському району, а саме: с.Корост, В.Вербче, Карасин, Селище, Карпилівка, Глушиця, Білятичі, Іванівка, Люхча, Немовицька ОТГ та місто Сарни. Практичним психологом Центру проведено соціально-психологічні консультування з постраждалими від домашнього насильства, а з кривдниками профілактичні бесіди щодо скоєння насильства в сім’ї та їх наслідків.Довідку про відсутність заборгованості зі сплати ЄСВ можна отримати в електронному вигляді

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що для отримання Довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи платникові необхідно подати заяву про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі - Заява) за формою згідно з додатком 2 до Порядку надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018 № 733.Соціально незахищені мешканці Рівненщини отримають допомогу

     Гуманітарна допомога до області надійшла з Німеччини та США Одинадцять вантажів, кожен з яких вагою до трьох тон, буде розприділено між соціальними закладами Рівненщини. Її отримають підопічні освітніх закладів-інтернатів, районних територіальних центрів соціального обслуговування, Рівненського обласного центру з надання соціальних послуг, а також багатодітних та малозабезпечених сімей.

     Як розповідають у департаменті соцзахисту населення Рівненської ОДА, вразливі категорії людей отримають, зокрема, нові та бувші у використанні меблі, побутову техніку, одяг, взуття, матраци, постіль, велосипеди, дитячі іграшки, візки для людей з інвалідністю.

     Рекомендації щодо визнання вантажів гуманітарною допомогою прийняла робоча група з однойменною назвою, яка кілька років тому створена при Рівненській ОДА. До її складу входять представники митниці, фіскальної служби, правоохоронних органів, соцзахисту, охорони здоров’я, а також фінансисти.

     Також під час засідання розподілили автомобілі для осіб з інвалідністю, родичів померлих людей з інвалідністю. 


А Ви вже обрали свого лікаря?

     На Сарненщині триває кампанія підписання декларацій із сімейним лікарем. А Ви вже обрали свого?Якщо ні, то покваптесь! Адже із 2020 року має запрацювати програма «Безкоштовна діагностика», яка забезпечить пацієнтам діагностичні та лікувальні послуги за кошти Національної служби здоров’я України. 
Президент підписав закон про збільшення штрафів за відмову у пільговому перевезенні громадян

    Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян» № 166-ІХ, який був ухвалений парламентом 3 жовтня 2019 року.
     Закон збільшує санкції за безпідставну відмову водіїв автотранспортних засобів від пільгового перевезення громадян. Так, документ передбачає, що безпідставна відмова від передбаченого законом пільгового перевезення громадян тягне накладення штрафу на водіїв транспортних засобів, громадян – суб'єктів підприємницької діяльності в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (до цього штраф становив 8 неоподаткованих мінімумів доходів громадян).
   Документ спрямований на зменшення випадків безпідставної відмови у пільговому перевезенні громадян, відновлення соціальної справедливості та зниження напруги у суспільстві.
 


Сарненська ЦРЛ отримала ангіографічне обладнання

    17 жовтня, Сарненська центральна районна лікарня отримала ангіографічне обладнання, яке  буде встановлено в новоствореному кардіологічному центрі. Ця техніка рятуватиме життя пацієнтам з гострим інфарктом міокарду та дозволить проводити закриті операції, щоб уже через 3-4 дні людина повернулась до повноцінного життя. Обладнання було придбано за кошти Світового банку.
   Головний лікар ЦРЛ Василь Іванюк не приховує своєї радості та дякує всім не байдужим  за допомогу.  «Завдяки регіональному представництву Світового банку на Рівненщині пану С. Рибачку та Ю. Осіпчуку, сьогодні отримали таке бажане медичне обладнання. Це для Поліського регіону, я переконаний, прорив в медичній галузі. Залишилося небагато, завершити ремонтні роботи приміщення і  в цьому нам активно допомагає керівництво району та міста. Дякую усім, ми робимо добру справу», - наголосив Василь Іванюк.