Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Жовт 17, 2019

Фестиваль здорового способу життя на Сарненщині

   17 жовтня, 2019 року, у Сарненському НВК «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка відбулися спортивні змагання «Фестиваль естафет». Участь у заході взяла заступниця голови райдержадміністрації Наталія Параниця, яка привітала та відзначила переможців змагань.
    Працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради організували змагання для учнів закладу. Широка програма фестивалю дозволяла його учасникам продемонструвати свої можливості у спритності, кмітливості та витривалості. Боротьба видалася запеклою…. Переможці та призери нагороджені дипломами відповідного ґатунку комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами відділення НОК України в Рівненській області.


До уваги водіїв!

    На автодорозі Н-25 в районі села Ремчиці, на мосту через річку Горинь, тимчасово вводиться обмеження руху автомобілів загальною масою понад 10 тонн. Обмеження введено на час ремонтних робіт. Для зручності місцевого населення та водіїв транспортних засобів загальною масою до 10 тонн в місці виконання робіт встановлено тимчасову понтонну переправу.
    Об’їзд  для великогабаритних автомобілів здійснюється автодорогами :

  Т-1810 Дубровиця-Любиковичі-Сарни
  Т-1817 Бережниця - Антонівка - Городець - М-07Ветеранів і волонтерів Рівненщини запрошують до складу координаційної ради при ОДА

   Координаційна рада створюється з метою підтримки ветеранів АТО/ООС на Рівненщині, якісної реабілітації та медичної допомоги воїнам.
   Рішення про створення консультативно-дорадчого органу було прийнято під час зустрічі голови ОДА Віталія Коваля із представниками ветеранів АТО/ООС після візиту урядовців в рамках «Діалогів про Україну». Прийом заяв до складу координаційної ради з питань ветеранів при Рівненській ОДА триває до 8 листопада. До складу координаційної ради зможуть увійти представники ветеранських, волонтерських громадських об’єднань, комітетів солдатських матерів та вдів, організацій, що згуртовують родичів загиблих героїв, надають соціальну і психологічну реабілітацію учасникам російсько-української війни на сході України тощо.
    Для зручності бажаючих долучитися до роботи новоствореної дорадчої ради пропонується заповнити онлайн реєстраційну форму, яка знаходиться за посиланням:
 


Володимир Зеленський підписав закон щодо вдосконалення публічних закупівель

    Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» № 114-ІХ, який Верховна Рада України ухвалила 19 вересня 2019 року.