Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 2019

Січень 31st

№10 від 15 січня 2019 року "Про районну Програму «Забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2019 рік» "

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

  
 

15 січня 2019 року                                                                                                                    № 10

 

Про районну Програму

«Забезпечення виконання

судових рішень та

виконавчих документів на 2019 рік»

 

Відповідно до статей 2, 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою виконання судових рішень, що надходятьорганам виконавчої влади, бюджетним установам, закладам, організаціям та одержувачам бюджетних коштів, які отримують кошти з державного, районного бюджету в процесі виконання ними своїх повноважень:

 

1.Схвалити районну Програму «Забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2019 рік» (далі – Програма), згідно додатку.№ 33 від 28 січня 2019 року "Про створення постійно діючої комісії на списання матеріальних цінностей"

   Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 

28 січня  2019 року                                                                                                 № 33

 
 
Про створення постійно
діючої комісії на списання
матеріальних цінностей
 

Відповідно до Порядку списання об’єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2007 року № 1314 (із змінами та доповненнями), Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку основних засобів суб’єктів державного сектору, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 23 січня 2015 року №11(із змінами і доповненнями),  Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02 вересня 2014 року № 879 (із змінами), керуючись    статтею 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:Заклади торгівлі та ресторанного господарства Сарненського району станом на 01.01.2019 р.

  

№ з/п

Повна назва закладу сфери побутового обслуговування

Назва побутової послуги першої необхідності

Повна адреса місцезнаходження закладу

 
Заклади з ремонту та пошиття одягу
 
1.       

Ательє (КП “Золота голка”)

пошив одягу

м.Сарни, вул. Широка, 16

 
2.       

Ательє (КП фірма “Тетяна”)

ремонт одягуІнформація про стан виконання заходів програми розвитку малого та середнього підприємництва Сарненського району за четвертий квартал 2018 року

  На забезпечення реалізації заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Рівненській області на 2018 – 2020 роки в районі протягом четвертого кварталу 2018 року проведено наступне .

В районі забезпечено дотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

           Відповідно до ст.7 і ст.13 даного Закону розроблено план діяльності районної державної адміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, який затверджений головою райдержадміністрації 10 грудня 2018 року та оприлюднений 13.12.2018 шляхом розміщення плану на офіційній сторінці Сарненської райдержадміністрації в розділі «Регуляторна діяльність» в мережі Інтернет.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» продовжує роботу відділ з обслуговування Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації, де створені зручні і доступні умови для отримання суб’єктами господарювання якісних адміністративних послуг. Кількість адміністративних послуг, які суб’єкти звернення можуть отримати у Центрі зростає і налічує 70 видів.

Упродовж четвертого кварталу 2018 рокудо відділу з обслуговування Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації звернулося 3227суб’єктів звернень, що на 17,0 відс. більше, ніж за аналогічний період минулого року. У порівнянні з четвертим кварталом 2017 року на 7,7 відс. збільшилася кількість виданих документів, кількість наданих консультацій адміністраторами відділу зросла в звітному періоді на 66 відс.

Загалом в четвертому кварталі 2018 року спостерігалася динаміка зростання кількості наданих адміністративних послуг по кожному з суб’єктів надання послуг.Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

      Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання колегії під керівництвом голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука.
    Відкриваючи засідання колегії   Ярослав Володимирович наголосив, що у 2019 році пріоритетними напрямками роботи райдержадміністрації буде завершення будівництва спортивного комплексу в м. Сарни, продовження будівництва Цепцевицької ЗОШ, початок будівництва шкіл в селі Чабель та селі Вири, будівництво амбулаторій ( зараз в районі будується 5 амбулаторій в селах Люхча, Костянтинівка, Карпилівка, Ремчиці та Корост, які мають бути здані в експлуатацію до 1 липня цього року), продовження капітального ремонту дошкільного навчального закладу в селі Мале Вербче. Зокрема, голова райдержадміністрації зазначив, що окремим напрямком районна влада буде працювати над інфраструктурою, це продовження капітального ремонту доріг до села Чудель, села Чемерне та села Цепцевичі, крім того є документація на ремонт дороги до села Обірки та дорогу від Федорівського перехрестя траси М-07 до села Вири. Крім того, буде продовжуватись робота над впровадженням проектів енергоефективності.
    В рамках засідання було розглянуто 3 питання: про забезпечення додержання санітарних правил збирання, утилізації і захоронення побутових та інших відходів та правил благоустрою у 2019 році; про стан впровадження медичної реформи в закладах охорони здоров’я Сарненського району; про підсумки літнього оздоровлення та відпочинку дітей Сарненського району у 2018 році. З розглянутих питань були прийняті відповідні рішення.


На Сарненщині будують п’ять нових амбулаторій

     Наразі кипить робота над зведенням приміщень в селах Корост, Люхча та Карпилівка. А в новозбудованих амбулаторіях Костянтинівки та Ремчиць уже встановлються вікна та двері, підведено воду, доступ до інтернет-мережі, утеплені та підбиті стелі, привезено цеглу для зведення внутрішніх перегородок, виконані роботи із облаштування покрівлі.
     «Нові медзаклади будуть забезпечені усім необхідним для якісної роботи медпрацівників та комфорту пацієнтів. Амбулаторії передбачають службове житло для лікарів, також  там працюватиме система телемедицини», - розповів голова Сарненської райдержадміністрації Ярослав Яковчук.
     Нагадаємо, що зведення амбулаторій в сільській місцевості реалізовується в рамках реформи сільської медицини, ініційованої Президентом України Петром Порошенком. В Рівненській області в рамках програми «Допомога поруч» заплановано будівництво 34 нових амбулаторій. На це з державного бюджету виділено 232 мільйони гривень. № 34 від 28 січня 2019 року "Про затвердження Положення про службу у справах дітей Сарненської районної державної адміністрації "

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 
 
28 січня 2019 року                                                                                      № 34
 

Про затвердження Положення

про службу у справах дітей
Сарненської районної
державної адміністрації
 

                   Відповідно до статтей 5, 22, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “Про державну службу”, постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.2007 № 1068 "Про затвердження типових положень про службу у справах дітей", та від 23.05.2018 № 434 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, з метою приведення у відповідність до чинного законодавства України:

1. Затвердити Положення про службу у справах дітей Сарненської районної державної адміністрації в новій редакції, що додається.

2. Службі у справах дітей райдержадміністрації у встановленому порядку забезпечити державну реєстрацію змін до установчих документів.№ 32 від 28 січня 2019 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 17 травня 2016 року №188 «Про розподіл функціональних повноважень керівництва райдержадміністрації»"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 
 
28 січня 2019 року                                                                                     № 32
 
 

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від        17 травня 2016 року №188 «Про розподіл функціональних повноважень керівництва райдержадміністрації»

 
 
 
 

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання доручення Прем’єр-Міністра України від 09.01.2019 №49960/1/1-18, з метою забезпечення енергоефективності та впровадження енергозберігаючих заходів на об’єктах соціальної інфраструктури та в житловому фонді:№ 27 від 25 січня 2019 року "Про план роботи Сарненської районної державної адміністрації на лютий 2019 року"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 
 
 25 січня 2019 року                                                                                     № 27
                                                                                        
Про план роботи Сарненської районної державної адміністрації на лютий 2019 року
 
 


№ 26 від 25 січня 2019 року "Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року в Сарненському районі"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 
 

25    січня 2019 року                                                                                    № 26

 

Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року в Сарненському районі