Також дивіться новини на facebook.com

Архів - 2018

Грудень 29th

Шановні жителі Сарненщини!

     Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Ці зимові свята завжди несуть світлі, чисті почуття - очікування дива, мрії про прекрасне, сподівання на те, що здійсняться всі наші заповітні бажання й задуми. 
     Ми стоїмо на порозі Нового, 2019 року. Рік, що минає, приніс для нас багато цікавих подій, успішних проектів та вдало реалізованих планів.  Насамперед це відкриття Сарненського інклюзивно- ресурсного центру та Сарненської  музичної  школи. Початок  капітального ремонту доріг, зокрема було відремонтовано 1,9 км. дороги Яринівка-Тріскині, 3,4 км. дроги від траси М-07 до с. Чемерне, 1,8 км. дороги Чудель-Тинне. Це початок будівництва амбулаторій у селах Люхча, Ремчиці, Костянтинівка та Корост. Розпочалося будівництво школи в с. Цепцевичі. Триває будівництво спортивного комплексу в м. Сарни.
    Безперечно, нам потрібно ще багато зробити, щоб зміни на краще відчув кожен житель району. Попереду ще багато цікавих і важливих проектів, які створять додаткові робочі місця і наповнять місцеві бюджети новими надходженнями.  Наше завдання - щоб Сарненський район ще більше зміцнив позиції і став справжнім центром Рівненського Полісся. Переконаний, що наступний рік стане для Сарненщини – роком досягнень, а для кожного сарненця – роком добробуту й стабільності. Для досягнення цієї мети будемо працювати над питаннями посилення економічного зростання, забезпечення безпеки та зміцнення обороноздатності країни, створення сприятливих умов для розвитку бізнесу.
    Шановні краяни! Нехай ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року вас покинуть турботи та негаразди, а Новий - 2019 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, благополуччя, родинного затишку, життєвих гараздів та статків. З Новим роком, шановні Сарненчани! Зі святом Різдва Христового!

                                                                                                           

Ярослав Яковчук,

голова райдержадміністрації


Грудень 28th

В райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії

     Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії під керівництвом голови спостережної комісії - першого заступника голови райдержадміністрації Івана Назарця. На комісії було розглянуто три питання:  щодо умовно-дострокового звільнення засуджених; щодо заміни невідбутої частини покарання у виді позбавлення волі більш м’яким покаранням у виді виправних робіт засудженого; про переведення з дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю установи.
 
 


№ 617 від 27 грудня 2018 року "Про утворення координаційної ради з питань надання шефської допомоги військовій частині А 4367 Збройних Сил України"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації№ 616 від 27 грудня 2018 року "Про стан виконання районною державною адміністрацією завдань, визначених актами та дорученнями Президента України, інших актів законодавства у сфері державної кадрової політики у 2018 році"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 
 

27 грудня 2018 року                                                                                           № 616

 
 
Про стан виконання районною державною
адміністрацією завдань, визначених актами
та дорученнями Президента України, інших
актів законодавства у сфері державної кадрової
політики у 2018 році
 
 
 

На підставі статей 2, 6, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою забезпечення реалізації завдань визначених актами та дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, інших нормативно-правових актів у сфері державної кадрової політики:

1. Інформацію про стан виконаннярайонною державною адміністрацією завдань, визначених актами та дорученнями Президента України, інших актів законодавства у сфері державної кадрової політики у 2018 році взяти до відома.

2. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації:№ 615 від 27 грудня 2018 року "Про стан виконання програми розвитку туризму у Сарненському районі на 2016 – 2020 роки"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 
27 грудня   2018 року                                                                                  № 615
 

Про стан виконання програми розвитку

туризму у Сарненському районі на

2016 – 2020 роки
 

Програма розвитку туризму Сарненського району на 2016 – 2020 роки  передбачає проведення  заходів щодо розвитку туристичної інфраструктури, подієвого, сільського зеленого туризму, удосконалення рекламно-інформаційної діяльності та науково-методичного забезпечення.

За останні три роки Сарненщину відвідало близько 8 тисяч туристів, з яких лише у 2018 році – 3,7 тис. осіб. Найбільший відсоток серед туристів складають: молоді люди, подорожуючі зі своєю сім’єю (25–44 роки) – 29,9 відс. та люди середнього віку, подорожуючі без дітей (45–64 роки) – 40 відс.

В районі постійно проводиться моніторинг туристичних ресурсів району, вивчення стану популярних серед туристів культурно-історичних пам’яток та природних об’єктів, сприяння їх збереженню, облаштуванню та використанню в туристичних потребах.№ 614 від 27 грудня 2018 року "Про зменшення обсягів субвенції з місцевого бюджету на 2018 рік"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 

27 грудня 2018 року                                                                              № 614

 
 
 

Про зменшення обсягів субвенції з місцевого бюджету на 2018 рік№ 613 від 26 грудня 2018 року "Про функціональне навчання керівного складу та фахівців Сарненського району, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, у навчально-методичному центрі цивільного захисту та"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 

26 грудня 2018 року                                                                                  № 613

 

Про функціональне навчання керівного складу та фахівців Сарненського району, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області у 2019 році№ 612 від 26 грудня 2018 року "Про затвердження плану роботи з кадрами Сарненської районної державної адміністрації на 2019 рік"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
 

26 грудня 2018 року                                                                                    № 612

 
 
 

Про затвердження плану роботи з

кадрами Сарненської районної державної адміністрації на 2019 рік

 
 
 
 

На підставі статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Типового положення про службу управління персоналом державного органу, затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 03 березня 2016 року № 47, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 березня 2016 року за № 438/28568:

1. Затвердити план роботи з кадрами Сарненської районної державної адміністрації на 2019 рік згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Стельмаха В.М.№ 611 від 26 грудня 2018 року "Про розподіл коштів субвенції"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 
    
26 грудня 2018 року                                                                                  № 611
 

Про розподіл коштів субвенції

 
 

Керуючись статтею 14 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частиною другою статті 29 Бюджетного кодексу України, відповідно до Програми економічного і соціального розвитку Сарненського району на 2018 рік, схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 26 грудня 2017 року №590 та затвердженої  рішенням Сарненської районної ради від 09 лютого 2018 року №565, рішенням районної ради від 22 грудня  2018 року №790  "Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік” з метою належного виконання райдержадміністрацією повноважень, делегованих їй районною радою:

 

1. Здійснити розподіл субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів по Сарненській райдержадміністрації у 2018 році.

 

2. Контроль за виконання розпорядженням лишаю за собою.№ 609 від 26 грудня 2018 року "Про організацію забезпечення ліками громадян Сарненського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 

голови районної державної адміністрації

 
 

26 грудня 2018 року                                                                                         № 609

 
 

Про організацію забезпечення ліками

громадян Сарненського району,

які постраждали внаслідок

Чорнобильської катастрофи