Також дивіться новини на facebook.com

Архів - 2016

Грудень 30th

Дорогі земляки!

      Від усієї душі вітаю вас  з прекрасними святами, які незабаром увійдуть в кожну сім’ю – Новим роком і Різдвом Христовим!

      Незабаром 2016-й стане частиною нашої історії. В ньому було місце для радості, було, на жаль, і місце для смутку. Все добре, чого ми досягли, а хорошого було немало, ми досягли разом. І з труднощами справлялися також разом, усією сарненською громадою.

   Насамперед це закінчення великих довгобудів:  реконструкція дитячого садка в с. Ремчиці та завершення будівництва другої черги школи в с. Тинне. На ці проекти з державного, обласного та районного бюджетів було використано 30 млн. грн. В цьому році розпочали будівництво нового спорткомплексу в м. Сарни і вже використали на його будівництво більше 5 млн.грн.. Завдяки вітчизняним інвесторам запущений і працює на повну потужність Селищенський гранкар’єр. Залучені інвестиції в Сарненський комбінат хлібопродуктів, які нарешті погасили багаторічну заборгованість по заробітній платі і в новому році, сподіваємось, він відновить свою роботу.Як працюватимуть Центри обслуговування платників податків на свята

     Сарненська ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє про графік роботи Центрів обслуговування платників податків у святкові та вихідні дні:

     31 грудня 2016 року – робочий день у режимі чергування до 13 год. 00 хвилин;

     6 січня 2017 року – робочий день до 15 год. 45 хвилин;

     9 січня 2017 року - робочий день у режимі чергування до 18 год. 00 хвилин;

     3, 4, 5 січня 2017 року – робочі дні відповідно до графіку роботи ЦОП;
     1, 2, 7, 8 січня 2017 року – вихідні дні.
    

Сарненська ОДПІ 


Грудень 26th

Відбулось підсумкове засідання колегії райдержадміністрації

     Нещодавно в райдержадміністрації відбулося засідання колегії РДА під керівництвом голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука. Участь в ній взяли начальник управління освіти та науки облдержадміністрації Григорій Таргонський, голова районної ради Руслан Серпенінов, члени колегії та запрошені.
     Ярослав Яковчук розпочав засідання, підсумувавши роботу  органів влади за 2016 рік. Зокрема зазначив, що в 2016 році було введено в експлуатацію навчальний заклад в с. Ремчиці «Сонечко», завершено будівництво ЗОШ в с. Тинне, який розрахований на навчання 1100 учнів. До кінця року планується ввести навчальний заклад в експлуатацію.Новорічне свято для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

     Сьогодні в Будинку дітей та молоді м. Сарни з нагоди Новорічних та Різдвяних свят відбувся святковий захід для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Близько 60 дітей даної категорії взяли участь у Новорічному святі.

     Привітати усіх присутніх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим завітали заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця та заступник голови районної ради Микола Костецький.

     Заступник голови райдержадміністрації побажала  присутнім, щоб усі негаразди залишилися у 2016 році, а прийдешній рік виправдав усі добрі надії та прагнення, приніс у кожну домівку добробут, мир, взаєморозуміння й любов. Наталія Миколаївна побажала дітлахам міцного здоров’я, успіхів у навчанні, та здійснення у Новому році усіх їх найзаповітніших мрій і бажань.

     Після теплих побажань розпочалось веселе святкове дійство із яскравою  програмою та цікавими конкурсами, які проводили казкові герої, Дід Мороз та Снігуронька, даруючи гарний настрій та відчуття свята діткам.Грудень 23rd

Новорічна казка для дітей учасників АТО

     Сьогодні в Сарненському районному будинку культури з нагоди новорічних та різдвяних свят  для дітей учасників АТО відбулося святкове дійство «Новорічна казка для тих, хто вірить у дива».
     На новорічне свято завітала заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця.
     «Сьогодні у цій залі зібралися діти наших Героїв, воїнів, які захищають нашу свободу та незалежність держави. Тут присутні діти тих бійців, які уже повернулися додому й тих, які й досі знаходяться в зоні бойових дій. Я хочу через діток і дружин передати слова вдячності чоловікам, які захищають нас з вами. Нехай татусі швидше повертаються додому, а дитячі мрії – збуваються», - звернулась до присутніх в залі заступник голови райдержадміністрації.Відбулася завершальна сесія районної ради 2016 року

     Сьогодні в сесійній залі Сарненської ради відбулось пленарне засідання позачергової одинадцятої сесії районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Руслана Серпенінова, за участі голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука,  депутатів районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, підприємств, організацій та представників ЗМІ .

     На розгляд сесії було внесено 19 питань, зокрема: про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік; про звіт щодо виконання Програми заходів з організації роботи Сарненського районного громадського формування з охорони громадського порядку «Районна Варта» та забезпечення громадського порядку на території Сарненського району на 2010-2015 роки; про районну програму «Цукровий діабет» на 2017 рік; про районний бюджет на 2017 рік.

     На початку сесії депутати районної ради погодили пакетним одноголосним голосуванням 14 питань порядку денного, адже напередодні усі вони детально були вивчені на засіданнях постійних комісій районної ради.Шановні працівники архівних установ!

     Вітаю всіх, хто присвятив своє життя збереженню документальної пам’яті нашої країни з професійним святом – Днем працівників архівних установ.

     Завдяки Вашим зусиллям накопичуються безцінні відомості про історію та культуру нашого народу, створюються умови для пізнання минулого, а також закладається надійний фундамент для розуміння сьогодення прийдешніми поколіннями.

     Переконаний, що професіоналізм і висока відповідальність працівників архівних установ Сарненщини будуть й надалі запорукою зміцнення духовного зв’язку минулих та прийдешніх поколінь, сприятимуть дбайливому збереженню безцінної національної спадщини.

     Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добра та успіхів у всіх починаннях.

 
Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації 


Податківці Сарненщини вражені талантами дітей

     Нещодавно представники Сарненської ОДПІ - начальник Наталія Зашко та  голова профспілкового комітету Олена Мичка, побували на щорічному традиційному фестивалі «Повір у себе», що відбувся у Чудельській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті №2 I-II ступенів, де навчаються діти з обмеженими фізичними можливостями. І,  були вражені талантами учнів, побачивши вироби малечі - навіть із відходів, а також танцювальні номери юних артистів на сцені. І переконані, що інвалідність – не вирок, бо навіть надихають багатьох абсолютно здорових людей.
     Податківці вручили подарунки (м’ячі, іграшки), яким діти були надзвичайно раді.

Сарненська ОДПІ


Надходження до бюджету

     Платниками Сарненщини протягом одинадцяти місяців 2016 року до Зведеного бюджету сплачено 268 млн.грн. податків, зборів та платежів, що більше на 79,6 млн.грн. до рівня аналогічного періоду 2015 року. До Державного бюджету надійшло 99,7 млн.грн. платежів, що відповідно до рівня минулого року більше на 22,9 млн.грн. До місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено 168,3 млн.грн., що більше на 56,7 млн. грн.  до рівня аналогічного періоду минулого року. Єдиного соціального внеску сплачено до бюджету 127,9 млн.грн.
     «Досягти таких результатів вдалося завдяки співпраці платників податків, податківців та органів місцевого самоврядування»: - зазначила начальник Cарненської ОДПІ Наталія Зашко.

Сарненська ОДПІГрудень 22nd

Шановні працівники енергетичної галузі району!

     Вітаю Вас з професійним святом – Днем енергетика!
     Успішна робота кожної окремої галузі господарства безпосередньо залежить від ефективного функціонування енергетичного сектору. Завдяки вам, шановні енергетики, працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, Ви створюєте світло і затишок у кожній оселі нашого краю. Щодня, щогодини Ви виконуєте свою професійну справу з повною віддачею всіх своїх знань, вмінь та найкращих якостей душі.
     Тож нехай усвідомлення значимості вашої професії, відповідальності, що пов’язана з нею, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові трудові звершення. Високо цінуємо великі зусилля, мужність та вміння, яких вимагає нелегка праця енергетика.
     Висловлюю Вам щиру подяку за самовіддану працю і сердечно зичимо усім щастя, здоров’я, сімейного благополуччя, добра й усіляких гараздів, стабільності та впевненості у завтрашньому дні!

Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації.