Також дивіться новини на facebook.com

Архів - 2015

Грудень 30th

Шановні жителі Сарненського району!

     Ось і завершується 2015 рік. Безперечно складний, з багатьма падіннями і злетами. Але в переддень Нового року хочемо зробити акцент на позитиві і згадати що вдалося зробити для людей, для України, для розвитку нашого регіону.
     Насамперед це був ще один рік боротьби за територіальну цілісність України. І наша робота була спрямована на виконання завдань по зміцненню обороноздатності держави, виконанню завдань по мобілізації і призову до Збройних Сил України, зміцненню патріотичного руху на Сарненщині. В цьому році більше 500 наших земляків в лавах української армії захищали і сьогодні захищають нашу незалежність та територіальну цілісність на Сході України. Крім того, що сарненці сплатили  більш як 9.5  млн. грн. військового збору на потреби оборони, активну роботу продовжували волонтери, багато трудових колективів також долучилися до підтримки української армії. Хочемо подякувати всім, хто в міру своїх можливостей підтримував тих, хто в цьому році виконував свій священний обов’язок по захисту країни від зовнішньої агресії.
     Нам вдалося зрушити з місця два довгобуди і сьогодні на будівництві другої черги Тинненської школи вже освоєно більше 2,6  млн. грн. та на реконструкції дитячого садка в с. Ремчиці – майже 1,5    млн. грн. Ми успішно виконали програму енергоефективності, вклавши в заміну котлів, систем опалення, вікон  3,6   млн. грн. Завдяки виконанню всіх місцевих бюджетів були виконані завдання передбачені в місцевих програмах та програмах соціально – економічного розвитку.Закінчується 2015 рік

     Волонтерський центр «Сарни», який був утворений у березні цього року, очолив  учасник бойових дій в АТО, інвалід війни Хільчишин В’ячеслав.
     З квітня місяця і по даний час волонтерами центру було зібрано 160 тис. грн., продукти харчування, одяг.
     Хочемо щиро подякувати всім небайдужим, які відгукнулись на наші звернення та надали допомогу. Особливі слова подяки хочемо висловити трудовим колективам, а саме: ДП «Сарненське лісове господарство» (Белеля Сергій Олександрович), ТОВ «Топаз», ЛТД – (Пехотін Василь Федорович), ТОВ «Мінерал» – (Андрюшин Микола Іванович), обласна психіатрична лікарня с. Орлівка ( Каленюк Анатолій Федорович), Товариство сприяння оборони України   (Лось Сергій Володимирович), Катеринівська виправна колонія (Дорожко Валентин Володимирович), Сарненська районна стоматологічна поліклініка (Проскуріна Лариса Олександрівна), Сарни ЦПЗ «Укрпошта» (Козінова Лідія Іванівна) ,  відділення банків: «Аваль» ( Савчук Анатолій Данилович), «Ощадбанк» (Богданець Світлана Михайлівна), ВАТ «Сарненський хлібозавод» (Ярмолка Олександр Володимирович), Сарненський педагогічний коледж РДГУ (Горкуненко Петро Петрович), ПП «Платон» (Тотовицький Іван Платонович), Сарненська гімназія (Шепель Тамара Степанівна), Сарненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3(Карпюк Петро Володимирович), Сарненський професійний аграрний ліцей (Морозюк Микола Петрович), ТОВ «Західметал» (Жожко Олег Павлович), Сарненський районний БК( Царук Любов Олексіївна).Грудень 29th

Сарненський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить кокурс

     на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-бухгалтера центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
     Вимоги до посади:
     - вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, спеціальність «Бухгалтерський облік і аудит»
     - стаж роботи за фахом на державній службі не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах не менше 3-х років
     - вільне володіння державною мовою
     - знання Конституції, законів України та інших актів законодавства України, необхідних для виконання службових обов’язків.
     - вміння працювати з персональним комп’ютером з відповідними програмними засобами.

     на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста-юрисконсульта центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіОголошення

     На виконання районної Програми соціального захисту учасників антитерористичної операції, схваленої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 29.04.2015 року №155 Сарненський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді формує базу даних дітей учасників АТО та вимушених переселенців Сарненського району віком до 18 років для   оперативного здійснення надання соціальних послуг за запитом (відпочинок з наданням оздоровчих або санаторно-курортних послуг; супровід щодо отримання визначених пільг та соціально- психологічної реабілітації).
     Підставою для внесення у базу даних є наявність наступних документів:
     1.Посвідка учасника АТО (інші підтверджуючі документи);
     2.Свідоцтво про народження дитини.
     Для отримання довідкової інформації звертатися за тел. 3-46-36 або за адресою: м. Сарни, вул. Суворова,8, 2-й поверх, Сарненський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.


Грудень 28th

Сьогодні для дітей учасників АТО влаштували Новорічне свято

     Захід було організовано РЦСССДМ за підтримки районної державної адміністрації.
     Для дітей були проведенні ігри, спортивні змагання. Також дітлахи співали новорічні пісні, розповідали вірші та водили хороводи довкола ялинки.
На свято завітав й голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук. Керівник РДА щиро звернувся до діток й подякував їхнім батькам за все те, що вони роблять задля миру та стабільності в Україні. Ярослав Яковчук побажав дітлахам здоров’я, добра, сімейного затишку та звичайно, миру на рідній землі.

     В кінці Новорічного свята всі без винятку отримали солодкі подарунки. Новорічне свято для дітей – сиріт та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

     Минулої п’ятниці в Будинку дітей та молоді м. Сарни з нагоди новорічних та різдвяних свят відбувся святковий захід для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На святі дійовими особами були: Дід Мороз, Снігуронька, Аліса, кіт Базиліо, Папуга та мавпа.
     Під час святкового заходу діти грали в ігри, співали новорічні пісні, розповідали вірші, брали участь у спортивних змаганнях та водили хороводи довкола красуні-ялинки. Усі учасники розваг отримали заохочувальні призи, а наприкінці свята – новорічні подарунки від Діда Мороза та Снігурки.Говорили про попередження насильства серед молоді

     24 грудня 2015 року в приміщенні районної бібліотеки відбулося два цікавих заходи. Впродовж дня учні та студенти міста мали можливість відвідати виставку, що мандрувала по області з району в район, малюнків та фоторобіт «Любов та дружба без насилля», яку на запрошення Сарненського РЦ СССДМ, до нас привезла Оксана Салівончик, представниця Рівненського обласного об’єднання громадян Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка».
     Проект впроваджувався протягом року в рамках програми Українського жіночого фонду з попередження насильства серед молоді. В результаті опитування учнів 6-9 класів Рівненщини, проведеного у вересні 2014 року, виявлено, що 100% учасників не усвідомлюють, що лайка, образа, штурхання, знищення та пошкодження особистих речей, ігнорування є проявами насильства. Половина дітей вважає  насильством лише  побиття  чи зґвалтування. Тому серед дітей та підлітків необхідно системно проводити просвітницьку роботу з роз’яснення, що таке насильство, його види та прояви, як протидіяти насильству, куди звертатися у випадку насильницьких дій, як поводитися, щоб вирішити конфлікт без бійки.Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

     24 грудня в райдержадміністрації відбулося засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, за участю начальника управління освіти та науки облдержадміністрації Григорія Таргонського,  членів колегії, запрошених. В ході засідання розглянуто три питання.
     У вступному слові головуючий Ярослав Яковчук зазначив, що 2015 рік був  доволі складний. «Ми виконували завдання по мобілізації, реалізовували проекти  із соціальних та економічних питань. Також завершуємо 4 об’єкти по районній програмі енергоефективності на 2011-2015 роки, яка  спрямована на забезпечення підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів суб’єктами господарювання і населенням та оптимізації структури енергетичного балансу району. Роботи продовжуються в даному напрямку і в с. Кузьмівка та Ясногірка. На досягнутому не будемо зупинятися, адже так ми заощаджуємо близько 600 тис. грн.», – зауважив голова адміністрації. Відмітив також лісові галузі району, в саме ДП «Сарненське лісове господарство» та ДП «Клесівське лісове господарство», наголосивши, що вони займають перші місця в області. Ярослав Яковчук наголосив, що ключовим завданням для сільських та селищних голів є успішне проведення об’єднання територіальних громад. Також подякував всім за розуміння та відповідальне   ставлення до роботи. Після чого, за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток архівної справи та з нагоди відзначення Дня працівників архівних  установ України вручив грамоту начальнику архівного відділу райдержадміністрації Оксані Бабич. Потім перейшли до розгляду питань.Грудень 25th

№ 480 від 18 грудня 2015 року "Про районну програму «Забезпечення пільгового проїзду учнів до місця навчання і додому» на 2016 рік"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
голови районної державної адміністрації
 

18  грудня 2015 року                                                                                     № 480     № 477 від 11 грудня 2015 року "Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 18.01.2013 №24"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови  районної державної адміністрації
 

11 грудня 2015 року                                                                                     № 477

 

Про внесення змін до розпорядження

голови Сарненської районної

державної адміністрації від 18.01.2013