Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Трав 2013

Травень 30th

Перелік заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

     31 травня 2013 року
 
     1. Час проведення 10.00 год.
Місце проведення: центральна площа м.Сарни.
Назва заходу: суперфінал районних змагань «Сімейні перегони».
Учасники: 4 сім’ї району.
 
     2. Час проведення 10.00 год.
Місце проведення: Сарненський стадіон «Мрія».
Назва заходу: змагання зі стрітболу серед юнаків 1996 р.н. і молодші.
Учасники: всі бажаючі.


Сарненська МДПІ інформує

     Корупційна діяльність – це проблема , яка  приносить значну шкоду іміджу країни, дескредитує владу та принижує кожного, хто з цим явищем стикається.


Сарненська МДПІ роз'яснює

     Відповідно до ст.42 Господарського кодексу України підприємництво - це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку.


Травень 28th

Свято Останнього дзвоника на Сарненщині

     Учні, батьки, педагогічні працівники, гості, зібралися погожого ранку на подвір’ях своїх навчальних закладів. Цьогоріч з вітальним візитом у навчальних закладах району побували поважні гості з області.
     Зокрема, заступник голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Сад відвідала Стрільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.
     У Сарненському районному ліцеї «Лідер» побував заступник голови обласної ради Олександр Чуприна.
     Голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук привітав учнів та випускників Зносицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
     В навчальних закладах були вручені нагороди когорті учнів та вчителів району, які впродовж 2012-2013 навчального року відзначені грамотами та дипломами за перемоги у міжнародних, обласних та районних конкурсах та олімпіадах. 


Нарада з питань фізичної культури та спорту в Сарненському районі

     22 травня в райдержадміністрації відбулася нарада з питань фізичної культури та спорту в Сарненському районі під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Тетяни Сухаревої, за участю керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, спеціалістів по соціальній роботі з сім’ями, дітьми, молоддю та спорту місцевих рад, вчителів фізичної культури та директорів спортивних шкіл району.
     Основні питання, що розглядалися на нараді, стосувалися відпочинку дітей у літній період 2013 року. Зокрема, Тетяна Сухарева акцентувала увагу присутніх на дорученні голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука провести обстеження сільських спортивних стадіонів та спортивних споруд, дитячих майданчиків на території сільських, селищних рад та на території навчальних закладів. При тому, провести інвентаризацію доручено в місячний термін та головне – якісно, адже від результатів такої роботи залежатиме безпека відпочинку дітей.


Травень 22nd

Відбувся відкритий обласний турнір з боксу пам’яті воїна-афганця Ярослава Губені

 
     17-19 травня 2013 року в м. Сарни у спортивній залі ВПУ-22 відбувся відкритий обласний турнір з боксу серед юнаків та дівчат пам’яті воїна-афганця Ярослава Губені. Загальне керівництво й організацію змагань здійснювали відділ у справах молоді і спорту райдержадміністрації, міська рада та обласна організація федерації боксу України.
     На початку змагань заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сухарева привітала всіх учасників із ювілейним 20 турніром. Продовжили вітання секретар міської ради Ігор М’якішев та голова Сарненської районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Геннадій Радько.
     В змаганнях взяли участь 14 команд, а саме: ВПУ № 22, СК «Гладіатор» м.Сарни, Сарненська ДЮСШ відділу освіти, Рівненська ДЮСШ № 5, СК «Спартак» та «Тайсон» м. Рівне, с. Копитків, СК «Спартак» та «Колос» Здолбунівського району, м. Нетішин, м. Кузнецовськ, м. Дубровиця, Рокитнівський та Дубенський райони. В загальному в змаганнях прийняли участь понад 100 боксерів.


Травень 21st

День Європи у місті Сарни

     День Європи – це свято миру і єднання європейського континенту, солідарності всіх демократичних сил, що є актуальним для всіх держав об’єднаної Європи. Відзначаючи його, українці підтверджують свій європейський вибір, відданість європейським цінностям, справі демократичних перетворень та економічних реформ.
     18 травня на центральній площі м. Сарни відбулися урочистості з нагоди Дня Європи. Святкові урочистості проходили за участю заступника Голови Представництва ЄС в Україні Марії Юрікової, радника Голови Представництва ЄС в Україні з питань преси і ЗМІ Вікторії Давидової, гостей з міст – партнерів Гміни Длуголенка та міста Новий Двір – Гданський Республіки Польша. Зі словами привітань до жителів міста зверталися голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, голов районної ради Микола Драганчук та міський голова Сергій Євтушок.


До Дня пам’яті жертв політичних репресій

     Щороку третьої неділі травня український народ вшановує світлу пам’ять жертв політичних репресій. Минають роки, століття, але з нами жила, живе і завжди буде жити зболена пам’ять про закатованих, розстріляних та заморених голодом синів і доньок України – як суворий урок національної історії, як пересторога нинішньому та прийдешнім поколінням наших співвітчизників.
     Вшановуючи пам'ять жертв політичних репресій району, голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, голова районної ради Микола Драганчук, заступник голови райдержадміністрації Інна Наумович та керуючий справами міськвиконкому Віктор Бахно поклали квіти до братських могил жертв політичних репресій на міському кладовищі № 1 (по вул. Ковельській).Сарненська МДПІ роз'яснює

     Суб’єкт господарювання, який торгує алкогольними напоями на підставі ліцензії на право роздрібної торгівлі, повинен реалізовувати такі напої лише громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання.


Сарненська МДПІ інформує

Розпочав роботу офіційний сайт Міністерства доходів і зборів.