Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Квіт 2013

Квітень 25th

Робочий візит заступника голови облдержадміністрації Світлани Сад

     Нещодавно з робочим візитом на Сарненщині побувала заступник голови облдержадміністрації Світлана Сад. Головною метою поїздки, як зазначила Світлана Сад, була перевірка стану виконання доручень Президента України, голови облдержадміністрації, що безпосередньо стосуються галузі охорони здоров’я, диспансеризації ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС та їх подальшого лікування.  
     Тому у супроводі заступника голови райдержадміністрації Тетяни Сухаревої, головного лікаря КЗ «Сарненський ЦПМСД» Володимира Кіта Світлана Сад відвідала амбулаторію загальної практики сімейної медицини Сарненської дільниці № 1, безпосередньо поспілкувалася з ліквідаторами, зустрілася з сімейними лікарями, відвідала ПАТ «Сарнифармація».


Квітень 23rd

Сарненські спортсмени здобули чергові перемоги

     19 квітня у спортивній залі ДЮСШ відділу освіти райдержадміністрації відбувся Чемпіонат Рівненської області з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 1996-1997 р.н. Відкрили змагання та побажали перемоги учасникам голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, начальник відділу молоді і спорту райдержадміністрації Віктор Михайлицький, директор ДЮСШ відділу освіти райдержадміністрації Володимир Царков.
     Участь в чемпіонаті взяли 10 команд: м. Сарни, м. Рівне та Рівненського району, м. Дубно та Дубенського району, м. Кузнецовськ та Володимирецького району, м. Здолбунів, м. Корець та м. Рокитне. Сарненщину представляли 30 спортсменів: 20 дівчат та 10 юнаків (відділення с. Люхча, смт. Клесів м. Сарни).
     Серед дівчат Сарненська ДЮСШ здобула 16 медалей (з 10 вагових категорій). І місця посіли та вибороли звання чемпіонів: Мельник Юлія, Лінива Юлія, Никитіна Ірина, Дякова Анастасія, Левчун Ольга, Зозюк Наталія, Прокопович Анна, Каменєва Катерина. ІІ місця посіли: Мартинюк Юлія, Пархомчук Юлія, Ничипорчук Марина, Мелещук Оксана та Козак Яна. ІІІ місця посіли: Сергійчук Наталія, Боровець Вікторія, Мартинюк Любов. Всіх чемпіонів та призерів з боротьби вільної серед дівчат підготували тренери Наталія Анікіна, Павло Белаш, Ігор Мельник, Лев Мартинчук.


Квітень 22nd

На Сарненщині відбувся семінар щодо участі в Проекті підтримки регіонального співробітництва країн Східного Партнерства

     Нещодавно у міському будинку культури «Залізничник» відбувся семінар щодо участі в Проекті підтримки регіонального співробітництва країн Східного Партнерства. В інформаційному заході взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Інна Наумович, представники Березнівського, Володимирецького, Дубровицького, Зарічненського, Рокитнівського та Сарненського районів, експерти проекту.  
     Проект підтримки регіонального співробітництва країн Східного Партнерства спрямований на підтримку сталого транскордонного співробітництва між регіонами країн Східного Партнерства з метою розробки спільних рішень у відповідь на існуючі виклики в цих регіонах. Фінансування заходів проекту здійснює Європейський Союз.


Квітень 19th

Першочергове завдання – навести чистоту і порядок

     Минулого тижня в районі стартував місячник з благоустрою територій населених пунктів, в рамках якого передбачається проведення ряду заходів господарського, санітарного, екологічного, інформаційно-просвітницького та культурно-мистецького характеру. Та в першу чергу – ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний стан прибудинкових територій, місць відпочинку громадян, кладовищ; упорядкування та забезпечення утримання в належному санітарно-технічному стані автомобільних доріг, вулиць та тротуарів.
     15 квітня голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук зініціював перевірку стану чистоти і порядку на територіях районних установ, організацій міста Сарни. Разом з міським головою Сергієм Євтушком, керівниками районних установ, територіальних відділів органів виконавчої влади, структурних підрозділів райдержадміністрації вони відвідали території окремих установ по вулицях Демократична, Ковельська, Ярослава Мудрого, Суворова та Чорновола.


Квітень 17th

В райдержадміністрації відбувся День контролю

     15 квітня в райдержадміністрації відбувся День контролю по виконанню Плану заходів щодо посилення на території Сарненського району роз’яснювально-профілактичної роботи в напрямку подолання негативних тенденцій у дитячому та молодіжному середовищі під головуванням заступника голови райдержадміністрації Тетяни Сухаревої, за участю керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представників медичної галузі, керівників загальноосвітніх навчальних закладів і установ освіти району, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування, спеціалістів по соціальній роботі з сім’ями, дітьми, молоддю та спорту місцевих рад.


Квітень 16th

Сарненська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос» відзначила своє 20-річчя

     12 квітня в Сарненському районному будинку культури відбулися  урочистості з нагоди 20-річчя Сарненської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос».
     Зі щирими словами привітань до ювілярів зверталися: начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Іван Власик, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олексій Хомич, перший заступник голови районної ради Валентин Цупріян, міський голова Сергій Євтушок, голова обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Анатолій Соляр, начальник інваспорту Рівненської області Віктор Кучер, депутати районної ради, директори ДЮСШ «Колос» Рівненської області, багато інших гостей святкового дійства. Вітання линули на адресу Сарненської ДЮСШ «Колос» в особі її директора Василя Пістоля, тренерів та спортсменів закладу.  


Сарненська МДПІ роз'яснює

     Підприємець може відшкодувати витрати на відрядження найманому працівнику.


Сарненська МДПІ інформує

     Місцеві бюджети Сарненщини наповнюються новим податком  


Квітень 15th

Робочий план виконання в районі заходів з реалізації Програми розвитку інвестиційної діяльності Рівненської області на 2013-2015 роки, затвердженої розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 03.01.2013 року № 1

 Робочий план

виконання в районі заходів з реалізації Програми розвитку інвестиційної діяльності Рівненської області на 2013-2015 роки, затвердженої розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 03.01.2013 року № 1