Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 9, 2013

Різдвяний вертеп для тяжкохворих дітей

     Напередодні Різдва в Сарненському районному будинку дітей та молоді з нагоди новорічних та різдвяних свят відбувся різдвяний вертеп для тяжкохворих дітей. Організували святковий захід Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з корпорацією «Братерство без кордонів».
     Театралізоване дійство з українськими традиціями та колядками подарували дітям вихованці Сарненського районного будинку дітей та молоді. Також колядками та піснями порадував гурт «Хвала». А члени «Братерства без кордонів» підготували для діток щедрі подарунки, які вручили по закінченню святкового дійства.Нарада з сільськими, селищними, міським головами

     Нещодавно в Сарненській райдержадміністрації відбулась нарада з сільськими, селищними, міським головами під керівництвом голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука, за участю голови районної ради Миколи Драганчука, першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Хомича, заступників голови райдержадміністрації Інни Наумович та Тетяни Сухаревої, заступника міського голови Ярослава Яковчука, сільських, селищних голів, керівників закладів освіти та культури, окремих керівників підприємств, установ, організацій різних форм власності, представників правоохоронних органів та засобів масової інформації.
     В ході наради розглянуто 3 питання, зокрема: про підготовку та проведення Новорічно-Різдвяних свят на території району; про роботу керівників територіальних громад в умовах виникнення надзвичайних ситуацій на території ради; про організацію чергування відповідальних працівників в період новорічно-різдвяних свят. За результатами роботи наради прийнято відповідні рішення.