Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Січ 2013

Січень 29th

На Сарненщині відбувся благодійний марафон «Врятуй дитині життя»

     Нещодавно в Сарненському районному будинку культури відбувся благодійний марафон «Врятуй дитині життя». Ця подія завершила цикл заходів в рамках проведення районної благодійної акції зі збору коштів на лікування тяжкохворих дітей на території району. Зі словами підтримки такої благородної справи виступили народний депутат України Микола Кучерук, голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, заступник голови районної ради Валентин Цупріян, заступник міського голови Світлана Усик, представники духовенства, керівники підприємств, установ, організацій, представники освітньої галузі та галузі культури, політичні та громадські діячі, представники засобів масової інформації.
     Голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук наголосив на важливості допомоги дітям у скрутний час на основі добровільності та безкорисливості. Він від щирого серця подякував усім небайдужим жителям Сарненщини, які зробили свій вклад у добру справу та побажав і дітям, і дорослим, міцного здоров’я.
 Січень 24th№ 515 29 грудня 2012 року "Про організацію прийому громадян з особистих питань в населених пунктах району"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 Січень 23rd

Урочисте зібрання з нагоди Дня Соборності та Свободи України

     З нагоди Дня Соборності та Свободи України в читальній залі Сарненської центральної районної бібліотеки відбулося урочисте зібрання за участю заступника голови райдержадміністрації Інни Наумович, працівників бібліотеки, учнівської молоді району.
     В рамках заходу була озвучена лекція та продемонстровано відеоролик на тему «Собор на крові». За допомогою лекційного та відео- матеріалів було продемонстровано історичні передумови проголошення Акту Злуки українських земель, визначну роль цієї події в подальшій історії боротьби українців за незалежність, особливості відзначення Дня Соборності та Свободи України останніх років.
     Окрім того, була оформлена тематична поличка на тему «22 січня – День Соборності України».Січень 22nd

День Соборності та Свободи України

     Двадцяте століття залишило нам у спадок вершинні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українства за свободу, незалежність, державність. До таких подій належить 22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом – Днем Соборності.
     22 січня в м.Сарни на площі біля пам’ятника Т.Г.Шевченку відбулося покладання квітів з нагоди Дня Соборності та Свободи України за участю першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Хомича, голови районної ради Миколи Драганчука, міського голови Сергія Євтушка, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, ЗМІ.
     Окрім того, відбулося покладання квітів до меморіальних дошок В.Чорноволу та М.Грушевському.  Сарненщина отримала нові автомобілі швидкої допомоги

     Нещодавно на базі КЗ «Сарненська ЦРЛ» відбулося вручення двох нових сучасних автомобілів швидкої допомоги марки «Пежо», за участю начальника відділу охорони здоров’я Володимира Кіта, головного лікаря КЗ «Сарненська ЦРЛ» Ярослава Романюка, медичних працівників, ЗМІ.


Січень 11th

На Сарненщині відзначили День визволення міста Сарни та району від німецько-фашистських загарбників

     11 січня з нагоди 69-ої річниці Дня визволення міста Сарни та району від німецько-фашистських загарбників відбулося покладання квітів до Меморіалу військової слави м. Сарни. В заході взяли участь голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, заступник голови районної ради Валентин Цупріян, міський голова Сергій Євтушок, заступник міського голови Світлана Усик, голова Сарненської районної організації ветеранів України Ренат Валєєв, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, ветерани Великої Вітчизняної війни, районні засоби масової інформації, гості та жителі міста.
     Полеглих визволителів міста та району присутні згадали хвилиною мовчання. А ветеранам Великої Вітчизняної війни, які жертвували життям, здоров’ям та особистим щастям задля того, аби зберегти рідну землю від поневолення, висловили щирі слова вдячності та побажали міцного здоров’я, добробуту і благополуччя.Січень 10th

Робочий візит заступника голови облдержадміністрації Світлани Сад

     9 січня з робочим візитом на Сарненщині побувала заступник голови облдержадміністрації Світлана Сад. У супроводі голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука та начальника головного управління юстиції у Рівненській області Степана Данилюка Світлана Сад відвідала реєстраційну службу Сарненського районного управління юстиції. Зокрема, заступник звернула увагу на технічне та кадрове забезпечення новоствореної реєстраційної служби, на перелік послуг, які може надавати служба та ступінь поінформованості населення про її відкриття.
     Також в рамках візиту заступник голови облдержадміністрації Світлана Сад, голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук та заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сухарева відвідали пункт обігріву м. Сарни, що функціонує у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги. Представники влади перевірили умови обслуговування безпритульних у пункті обігріву, забезпеченість продуктами харчування та лікарськими засобами. Працівники пункту показали пост, де фахівці МНС цілодобово зустрічають безпритульних; кабінет, де постійно чергують медсестри з Товариства Червоного Хреста; кімнату, де безхатченки можуть зігрітися і відпочити, а також їдальню. Світлана Сад висловила щиру  вдячність всім тим, хто долучається до допомоги безпритульним краянам.Січень 9th

Різдвяний вертеп для тяжкохворих дітей

     Напередодні Різдва в Сарненському районному будинку дітей та молоді з нагоди новорічних та різдвяних свят відбувся різдвяний вертеп для тяжкохворих дітей. Організували святковий захід Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з корпорацією «Братерство без кордонів».
     Театралізоване дійство з українськими традиціями та колядками подарували дітям вихованці Сарненського районного будинку дітей та молоді. Також колядками та піснями порадував гурт «Хвала». А члени «Братерства без кордонів» підготували для діток щедрі подарунки, які вручили по закінченню святкового дійства.Нарада з сільськими, селищними, міським головами

     Нещодавно в Сарненській райдержадміністрації відбулась нарада з сільськими, селищними, міським головами під керівництвом голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука, за участю голови районної ради Миколи Драганчука, першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Хомича, заступників голови райдержадміністрації Інни Наумович та Тетяни Сухаревої, заступника міського голови Ярослава Яковчука, сільських, селищних голів, керівників закладів освіти та культури, окремих керівників підприємств, установ, організацій різних форм власності, представників правоохоронних органів та засобів масової інформації.
     В ході наради розглянуто 3 питання, зокрема: про підготовку та проведення Новорічно-Різдвяних свят на території району; про роботу керівників територіальних громад в умовах виникнення надзвичайних ситуацій на території ради; про організацію чергування відповідальних працівників в період новорічно-різдвяних свят. За результатами роботи наради прийнято відповідні рішення.