Також дивіться новини на facebook.com

Архів - 2012

Грудень 29th

Дорогі краяни!

     Сердечно вітаю вас зі світлими та радісними святами –  Новим роком і Різдвом Христовим!
     Традиційно на порозі нового року оглядаємось на пройдений шлях, аналізуємо рік прожитий, який був неодзнозначним, сповненим різнопланових подій, викликів і випробувань. Проте він став роком наполегливої та продуктивної праці для всіх нас. Переконаний, що у 2012-му було здійснено важливий крок до розвитку Сарненського району, до втілення спільних задумів і планів.
     Від щирого серця бажаю, щоб 2013 рік перевершив усі ваші найзаповітніші сподівання, приніс гармонію та стабільність нашій державі, став помітним кроком до поліпшення життя всіх і кожного.
     Нехай же святкова різдвяна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов’ю серця, додасть сил і натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради рідного краю, всієї України!
     Бажаю кожній українській родині Божого благословення та здоров’я, любові та радості! Нехай у кожну домівку прийдуть святковий настрій, достаток, мир і згода, віра у завтрашній день.
     Щасливого Нового року та веселого Різдва! 
Анатолій Остапчук,
голова райдержадміністрації


В селі Костянтинівка відкрили дитячий садочок

     Громада села Костянтинівка нарешті дочекалася відкриття дошкільного навчального закладу “Казка”. Багато сил та коштів було потрачено на те, аби найменші мешканці села переступили поріг закладу, що скоро стане для них рідним.
     Розділити радість свята з жителями Костянтинівки прибули голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, голова районної ради Микола Драганчук, депутати районної ради, представники громадськості. Голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук висловив подяку жителям села, районним підприємцям, депутатам, які долучилися до реконструкції дитячого садочка, та спільно з головою районної ради Миколою Драганчуком вручили їм почесні грамоти та матеріальні винагороди.
     Під час святкового концерту майбутні вихованці “Казки” показали, чого вже навчилися. Вони і співали, і вірші розповідали, і хороводи водили. Відкриття дошкільного навчального закладу стало чудовим подарунком напередодні новорічних та різдвяних свят. Й усе це на радість батькам, які безмежно вдячні тим, хто допоміг у зведенні садочку.Грудень 28th

«Новорічні пригоди»

     27 грудня в Сарненському районному будинку дітей та молоді з нагоди новорічних та різдвяних свят з ініціативи райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування відбулася новорічна дитяча розважальна програма «Новорічні пригоди». На святковому дійстві побувала  заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сухарева, яка привітала юних глядачів з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим.
     Дід Мороз зі Снігуронькою радо зустрічали дівчаток та хлопчиків, потім всі разом запалювали яскраві вогники на красуні-ялинці. Захоплюючі конкурси на кмітливість та спритність, дружні хороводи і веселі пісні довкола ялинки згуртовували маленьких гостей.
     Діти щиро раділи святу і, звичайно, - подарункам, які на завершення Дід Мороз та Снігуронька роздали малечі та побажали весело провести новорічні і різдвяні свята.Грудень 26th

Новорічні дива руками дорослих

     Напередодні новорічно-різдвяних свят в Сарненському районному будинку культури відбулася новорічна дитяча вистава «Магічне дзеркало» для дітей, які виховуються в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах. Організаторами дійства виступили відділи у справах сім’ї, молоді та спорту, культури і туризму, служба у справах дітей райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
     На святі побували голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук та голова районної ради Микола Драганчук, які привітали малечу з прийдешніми святами та побажали провести їх в радості, достатку, теплі та любові.
     Продовженням новорічної вистави стала розважально-ігрова програма за участю казкових героїв, Діда Мороза та Снігуроньки. Діти активно розгадували загадки, розказували віршики та водили хороводи, за що по закінченню свята отримали солодкі подарунки з рук самого Діда Мороза.Зміни до річного плану державних закупівель на 2012 р. Відділу охорони здоров’я Сарненської районної державної адміністрації

Зміни до річного плану державних закупівель на 2012 р.

Відділу охорони здоров’я Сарненської

районної державної адміністрації, 35717267Зміни до річного плану державних закупівель на 2012 р. Комунальний заклад «Сарненська районна стоматологічна поліклініка»

Зміни до річного плану державних закупівель на 2012 р.

Комунальний заклад «Сарненська

районна стоматологічна поліклініка» Сарненської районної ради 37261221Зміни до річного плану державних закупівель на 2012 р. Комунальний заклад «Клесівська районна лікарня»

Зміни до річного плану державних закупівель на 2012 р.

Комунальний заклад «Клесівська

районна лікарня» Сарненської районної ради, 37261235Аналіз регуляторного впливу Проекту рішення Карасинської сільської ради « про визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 квадратного метра загальної площі нерухомого майна

Аналіз регуляторного впливу
Проекту рішення Карасинської сільської ради « про визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 квадратного метра загальної площі нерухомого майна ( включаючи земельну ділянку , на якій розміщеється нерухоме майно , присадибну ділянку ) фізичних осіб у Карасинській сільській раді
Опис проблеми
Згідно з підпунктом 170.1.2 пункту170.1 статті 170 податкового кодексу України (2755-17), орендарі ( крім орендарів – фізичних осіб, що не є суб’єктами господарювання) є податковими агентами платників податку – орендодавців , визначають під час нарахування доходу від надання в оренду (суборенду), житлового найму (піднайму) нерухомого майна ( включаючи земельну ділянку, на якій розміщується нерухоме майно, присадибну ділянку), крім земельної ділянки сільськогосподарського призначення