Також дивіться новини на facebook.com

Архів - 2010

Грудень 30th

Дорогі краяни!

    Щиро та сердечно вітаю усіх вас з наступаючими зимовими святами – Новим роком та Різдвом Христовим!
    Ці свята завжди особливі. Так вже повелося, що у ці дні ми підводимо підсумки року, що минає, аналізуємо його перемоги та досягнення.
    2010 рік для нас усіх був багатим на радість зустрічей та відкриттів, маленькі перемоги й великі здобутки, ми набували нового безцінного досвіду життя. Робили усе, аби наш край був гарним та затишним як для своїх мешканців, так і для гостей. Все це стало результатом наших спільних зусиль, дружньої праці тисяч сарненців – людей різних професій, інтересів, переконань.
    Бажаю, аби Новий 2011 рік приніс в кожну сім’ю мир, здоров’я й благополуччя і я щиро вірю, що він виправдає наші самі добрі надії.
    Нехай Новий рік принесе кожному з вас добрі новини, зміни на краще, здійснення мрій та бажань. В кожній оселі нехай панує тепло і затишок, світла і радісна атмосфера доброго настрою, святкових клопотів та радісного спілкування з близькими та друзями.
    Бажаю всім вам міцного здоров’я, творчих успіхів та натхнення, нових звершень та вдалих починань. Нехай доля буде прихильною для кожного з нас, а Господнє благословення завжди буде з кожним мешканцем нашого району.
    Веселих і радісних свят!
    З Новим роком! З Різдвом Христовим!
 
 

 

Анатолій Остапчук,
голова райдержадміністрації


Грудень 29th

Нарада з власниками ресторанного господарства району

    Наближаються Новорічні свята, гаряча пора для закладів громадського харчування. Адже в холодну зимову пору бажаючих посвяткувати в кафе чи ресторані завжди багато. Та чи всі заклади ресторанного господарства району готові забезпечити затишну атмосферу, якісні смачні страви, гарне обслуговування при великій кількості відвідувачів? Аби з’ясувати це та інші питання, 28 грудня в Сарненській райдержадміністрації проведено нараду з власниками закладів ресторанного господарства району під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Інни Наумович.
    Одною з найголовніших умов у роботі закладів громадського харчування є дотримання норм санітарного законодавства. На цьому наголосивголовний державний санітарний лікар Олександр Войнелович. Заступник начальника управління пенсійного фонду Людмила Цицюра ознайомила присутніх з основними положеннями Інструкції про порядок нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування. А про основні умови, за яких працюватимуть платники податків згідно норм нового Податкового Кодексу України починаючи з 2011 року, розповіла начальник Сарненської міжрайонної державної податкової інспекції Галина Шеремет.


Грудень 27th

Визначено переможців громадсько-політичного рейтингу “Гордість Сарненщини”

    23 грудня в Сарненському районному Будинку культури відбулась акція по підсумках громадсько-політичного рейтингу “Гордість Сарненщини” за участю голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука, голови районної ради Миколи Драганчука, міського голови Сергія Євтушка, селищних, сільських голів, громадсько-політичних діячів, представників гуманітарної сфери, промисловості, бізнесу району.
    «Акція проводиться в нашому районі вдруге. Впевнений, що й надалі цей захід стане традиційним. З року в рік найталановитіші та найавторитетніші члени нашої громади своїми здобутками та справами писатимуть яскраві сторінки історії акції, а відтак і літопис нашої Сарненщини», - зазначив Анатолій Остапчук. - Проведення сьогодні громадсько-політичного рейтингу “Гордість Сарненщини” є хорошою нагодою ще раз заявити про те, що Сарненщина багата на талановитих та працелюбних людей, які вміють долати труднощі, досягати професійних вершин.»


Відбувся круглий стіл з обговорення норм Податкового кодексу України

    24 грудня 2010 року в Сарненській міжрайонній державній податковій інспекції відбувся круглий стіл з обговорення норм Податкового кодексу України за участю заступника голови Сарненської райдержадміністрації Інни Наумович, начальника Сарненської міжрайонної державної податкової інспекції Галини Шеремет, начальників відділів Сарненської міжрайонної державної податкової інспекції, керівників підприємств, підприємців району.
    Відкрила засідання начальник Сарненської міжрайонної державної податкової інспекції Галина Шеремет. Вона відмітила, що новий Податковий кодекс сприятиме поліпшенню бізнес-середовища та стабілізації державних фінансів.
    Начальники відділів Сарненської міжрайонної державної податкової інспекції ознайомили учасників засідання з основними положеннями нового Податкового кодексу України, конкретно зупинившись на окремих його розділах, паралельно відбувалось обговорення.


Грудень 24th

Сарненська міжрайонна виконавча дирекція Рівненського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. До уваги страхувальників!

    Верховна Рада України 8 липня 2010 року ухвалила Закон України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов”язкове державне соціальне страхування” № 2464-УІ (далі – Закон № 2464) з моменту набрання чинності якого з 01.01.11 припиняється нарахування та сплата страхових внесків до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
    Звертаємо увагу страхувальників-роботодавців, що сума страхових внесків нарахованих до Фонду строк сплати яких не настав станом на 01.01.2011 року підлягає сплаті на рахунки відповідних робочих органів Фонду в порядку, що був чинним до 1 січня 2011 року.


Грудень 23rd

Відкрито районну виставку «Мистецтво одного села»

     22 грудня 2010 року в Сарненському історико-етнографічному музеї відбулось відкриття районної виставки «Мистецтво одного села». На виставці почергово будуть представлятися дев’ятнадцять сільських та два селищних культурно-дозвіллєвих комплекси району. Першими представили свої вироби та вміння майстри декоративно-вжиткового мистецтва та аматори сцени Великовербченського культурно-дозвіллєвого комплексу «Гарт».
    Серед гостей, які завітали на виставку: заступники голови райдержадміністрації Тетяна Сухарева та Інна Наумович, голова районної ради Микола Драганчук.
    «Виставка, яку ми сьогодні відкриваємо, вкотре демонструє, що нам, жителям Сарненщини, є чим гордитися, - зазначила Тетяна Сухарева. - Усі культурні надбання, представлені на цій виставці, є неоціненними скарбами рідного поліського краю, які ми повинні берегти, примножувати та передавати з покоління в покоління.»


Грудень 23rd

Шановні працівники архівних установ!

    Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!
    Архіви - одна з найбільших скарбниць людства. Збираючи документальні матеріали, ви виконуєте важливу суспільно значущу справу. Адже покликані берегти свідчення історичної пам’яті українського народу, єднати її нерозривним зв’язком з сьогоденням і майбуттям.
    Вашим розумом і стараннями формується потужний інформаційний ресурс, який дає можливість широкому загалу наших краян – науковцям, історикам, студентам і тим, кого цікавить історична спадщина, поповнити знання про свій народ і пройдений ним шлях, відчути подих героїчної минувшини, перейнятися думками і почуттями славетних попередників, відкрити маловідомі сторінки їхнього життя. Вашою самовідданою, подвижницькою працею примножуються нетлінні духовні надбання рідного краю.
    Високо оцінюючи вашу роботу, в день професійного свята хочу виразити вам щиру подяку за наполегливість і витримку, а також виразити впевненість, що ваша робота і надалі буде такою ж натхненною, багатогранною, творчою. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра і нових успіхів у творчому пошуку. Нехай злагода і достаток панують у ваших родинах!
 
 
Анатолій Остапчук,
голова райдержадміністрації


Шановні працівники енергетичної галузі району!

    Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика!
    Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільна робота економіки та якість побуту наших громадян. Адже щоденною працею ви забезпечуєте стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв'язку та соціальної сфери, вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших.
    Час вимагає активного впровадження новітніх енергозберігаючих технологій та пристроїв, зміни психології споживачів енергетичної продукції. Сподіваюся, що ваші зусилля у цьому напрямку знайдуть розуміння і підтримку громади краю. Впевнений, що славні трудові традиції енергетиків краю передаватимуться наступному поколінню, стануть запорукою надійного функціонування паливно-енергетичного комплексу нашого району в майбутньому та виведуть галузь на якісно новий рівень.
    Висловлюю щиру вдячність усім працівникам енергетичної галузі району за сумлінну наполегливу працю. Щиро бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків!
 
 
Анатолій Остапчук,
голова райдержадміністрації


Грудень 20th

Привітали з професійним святом працівників міліції Сарненщини

    17 грудня 2010 року в Сарненському районному Будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня міліції за участю керівництва району, ветеранів та працівників правоохоронних органів Сарненського району, запрошених.
    З нагоди свята голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук та голова районної ради Микола Драганчук відзначили кращих працівників органів внутрішніх справ району спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради.
    - Приємно відзначити, що працівники органів внутрішніх справ Сарненщини з гідністю та честю виконують покладені на них завдання, демонструють високий рівень підготовки та мужність, і вдень і вночі, повсякчас ризикуючи здоров’ям, а іноді навіть і життям, віддають свої сили боротьбі зі злочинністю, охороні громадського порядку, - зазначив Анатолій Остапчук.


Грудень 18th

Увага! Фотоконкурс «Миттєвості сімейного щастя»

    Відділ у справах сімї, дітей та молоді РДА повідомляє про проведення районного фотоконкурсу «Миттєвості сімейного щастя». Запрошуємо фотографів-професіоналів і аматорів району взяти в ньому участь. проходитиме він в один тур. До 21 грудня 2010 року у відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації подати конкурсні фотороботи за номінаціями : «Багатодітна родина – добробут України»; «Молода сім’я»; «Готуємося стати батьками»; «Дитяча посмішка – щаслива родина»; «Працюємо разом»; «Сімейні розваги».
    Для участі в конкурсі приймаються фотографії без рамок розміром 20 х 30 з підписом на зворотному боці (назва роботи, прізвище, ім’я по батькові автора, місце проживання, рік фотозйомки).