Також дивіться новини на facebook.com

Інформаційний блок

Відбулося засідання круглого столу в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

     Сьогодні в райдержадміністрації в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» відбувся круглий стіл на тему «Виконання рішень про стягнення аліментів. Захист законних прав та інтересів дитини». Метою проекту є забезпечення українців інформацією про права, що гарантовані їм Конституцією і законами, навчити ці права реалізовувати та захищати, підвищити юридичну грамотність і викрити корупцію в держустановах.
    У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники Сарненського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області та Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
   В ході  круглого столу  було обговорено Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», проблемні питання, що виникають при примусовому виконанні рішень про стягнення аліментів та можливі шляхи їх вирішення.
    Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець зазначив, що райдержадміністрація і надалі буде вживати всіх передбачених чинних законодавством заходів з метою належного виконання рішень про стягнення аліментів для захисту законних прав та інтересів дітей, адже діти – це наше майбутнє!
 
 
 
 


Президент: Україна прагне у найближчі 10 років приєднатися до НАТО

    Україна прагне в найближчому майбутньому приєднатися до НАТО. Про це заявив Президент Петро Порошенко в інтерв'ю виданню Hamburger Abendblatt, яке входить до німецького медіаконцерну Funke Media Group.
   «Ми з особливою наполегливістю працюємо над членством в НАТО. Наша мета – у наступному 10-річчі стати членом Альянсу», - сказав  Президент. «Разом з Україною Північноатлантичний альянс став би сильнішим і ефективнішим, ніж сьогодні», - наголосив Петро Порошенко та зауважив, що «держави НАТО могли б повчитися в України, як протистояти Росії».
     Говорячи про подальшу інтеграцію до Альянсу, Президент наголосив: «Нам потрібен тепер план дій для набуття повного членства в НАТО. Ми прагнемо отримати цей план дій до кінця 2019 року».
     «Україна прагне якомога швидше виконати всі критерії для членства в НАТО і ЄС», - сказав Президент.  При цьому він підкреслив, що держава витрачає до 6 % ВВП на оборону. «Це в чотири рази більше, ніж у частини партнерів НАТО», - зауважив Президент України.
    «У 2013 році лише 16 % українців підтримували ідею членства в НАТО. На сьогодні це - 59 %. Це – неймовірний результат після 70 років комуністичного режиму», - наголосив Петро Порошенко.


Запрошуємо на семінар

     23 березня 2018 року у м.Львові відбудеться галузевий семінар для платників податків Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської та Закарпатської областей на тему: «Трансфертне ціноутворення. Прибуток.ПДВ».
       Початок семінару: 09 год 30 хв (початок реєстрації з 08 год 30 хв).

                                                                                        Сарненська ОДПІВ гостях у ліцеї О. М. Авраменко доцент Київського університету ім. Б.Грінченка, ведучий рубрики "Експрес-урок".

      19 березня  2018 року, в Сарненському районному ліцеї «Лідер» відбулася зустріч  учителів, учнів  із доцентом Київського університету   ім. Б.Д. Грінченка, автором і ведучим передачі «Загадки мови» на Першому каналі Національного радіо України, ведучим мовної рубрики «Експрес-урок» на телеканалі «1+1», автором підручників із української мови і літератури, методичних посібників для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з української мови і літератури Олександром Миколайовичем Авраменком.
     Заслужений працівник освіти України завітав до Сарн на майстер-клас з теми: «Рецепти подолання функціональної неграмотності». ЗНО – найактуальніша тема в усіх навчальних закладах. Як же його успішно випускникам скласти? На що потрібно звернути найбільшу увагу при підготовці до нього учням та вчителям? На ці питання і дав відповіді Олександр Миколайович. Майстер-клас, був спрямований на учнівську аудиторію.
     Висловив Олександр Миколайович і своє ставлення до окремих форм роботи на уроці, зокрема групових. Зауважив, що найкращим показником опанування якісними знаннями є, на його думку, особистість учителя.


Заява Президента України у зв’язку із проведенням окупаційною адміністрацією т.з. виборів в тимчасово окупованому Криму

  
    Проведення російською окупаційною адміністрацією так званих виборів президента РФ в тимчасово окупованому Криму є черговим брутальним порушенням Росією міжнародного права. Це й не дивно для країни, яка систематично і свідомо протиставляє себе усьому зовнішньому світу.
    Так звані вибори в Криму – ще одне свідчення зневаги Кремля до основоположних документів та принципів, на яких протягом 70-ти років базуються міжнародний мир та безпека, зокрема Статут ООН та Гельсінський заключний акт.


В районі відбувся захід, присвячений пам’яті Тараса Бульби-Боровця

    15 березня в  Сарненській центральній районній бібліотеці відбулась година історичного портрету «Отаман армії нескореної України», до визначної дати - 110-ї річниці від дня народження засновника «Поліської Січі», отамана Тараса Бульби-Боровця.
     Бібліотекарі познайомили учнів старших класів ЗОШ № 4 із своєрідним підсумком життєвого шляху Тараса Бульби-Боровця - його книгою "Армiя без держави. Слава i трагедiя українського повстанського руху. Спогади", яка стала широким доповненням до презентації, представленої на заході про діяльність Тараса Бульби-Боровця.


18 березня – День працівника податкової та митної справи

    Шановні працівники податкової та митної справи Сарненщини! Щиро вітаю вас з професійним святом!
   Професія, якій ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві. Ваші зусилля і праця забезпечують сьогодні не лише ефективну діяльність служби, а й подальші успішні перетворення в соціально-економічному розвитку країни.
    Завдання, які сьогодні стоять перед митною та податковою службами України, вимагають внутрішньої мобілізації зусиль, відкритого діалогу з громадськістю та представниками бізнес-структур для захисту національних інтересів держави, її подальшої інтеграції до світового економічного простору.
   В умовах сьогодення своєю сумлінною і чесною працею ви вносите гідний вклад у формування бюджету країни та району, сприяєте зміцненню національної безпеки та економічної незалежності нашої держави.
    Бажаю вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює вас енергією, дарує оптимізм і наснагу. Вам і вашим родинам – міцного здоров’я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя.
 

                                                                                                                 Ярослав Яковчук,

голова райдержадміністрації


Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування Сарненщини!

     Від щирого серця вітаю вас із професійним святом. Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від вашого професіоналізму і відповідальності.
    Сучасне суспільство диктує нові стандарти якості надання побутових послуг, тому ваш професіоналізм є запорукою подальшого розвитку галузі. Вдень і вночі, без вихідних, у складних умовах, завдяки відданості своїй справі вам вдається підтримувати роботу всіх систем життєзабезпечення району.
     Велика вам шана та низький уклін за відданість своїй роботі та відповідальне ставлення до ваших обов’язків. У День професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім’ях, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!
 

                                                                                                                 Ярослав Яковчук,

голова райдержадміністрації


З професійним святом привітали працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

     18 березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. З цієї нагоди сьогодні у міському будинку культури  «Сузір’я» відбулись урочисті заходи та святковий концерт. Працівників комунальної галузі з професійним святом привітали  заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, заступник голови районної ради Микола Костецький, міський голова Світлана Усик.
   Заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, від імені голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, висловила слова подяки працівникам житлово-комунальних підприємств та зазначила, що немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності кожного комунальника району.
    На завершення вітального слова Наталія Миколаївна побажала усім   міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім’ях, здійснення всіх життєвих планів і сподівань.


Відбулася нарада щодо заходів захисту соціально – незахищених мешканців району

   14 березня в райдержадміністрації відбулася нарада під керівництвом заступника голови райдержадміністрації  Наталії Параниці, за участю представників Сарненського ВП ГУНП в Рівненській області та працівників соціальної сфери.
  Під час наради було розглянуто питання забезпечення безпеки пенсіонерів та одиноких осіб похилого віку від різного роду шахраїв. За результатами обговорення було вирішено продовжити координацію спільних дій щодо своєчасного виявлення, проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи та надання соціальних послуг особам похилого віку, зокрема одиноким громадянам.
 


Syndicate content