Також дивіться новини на facebook.com

Структурні підрозділи

Структурні підрозділи райдержадміністрації
Прізвище, ім’я
по батькові
тел.
Посада

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації
Меснікович Ніна Петрівна
3-46-48
начальник управління
Руденко Мирослава Михайлівна
3-35-52
головний спеціаліст
Лазарець Наталія юріївна  3-35-52 головний спеціаліст

Відділ містобудування, архітектури та інфраструктури
райдержадміністрації
Ражик Ярослав Миколайович
3-51-57
начальник відділу
Сварицевич Олена Василівна  3-51-57  головний спеціаліст
Антонюк Василь Володимирович 3-51-57 головний спеціаліст

Сектор житлово-комунального господарства райдержадміністрації
райдержадміністрації

Пупко Тамара Василівна

3-35-62

завідувач сектору

Лобач Альона Антонівна   3-35-62 головний спеціаліст


Відділ з обслуговування Центру надання адміністративних послуг
райдержадміністрації

  3-57-82 Адміністратор
Тверда Ольга Михайлівна 3-57-82 Начальник ЦНАП
Пінчук Світлана Іванівна    Адміністратор



Сектор цивільного захисту населення райдержадміністрації 

 Маковецька Анна Іванівна
3-41-20
завідувач сектору
Ковальчук Наталія Антонівна   головний спеціаліст
 
 
Служба у справах дітей райдержадміністрації
 
Гаврилюк Ростислав Богданович
3-27-06
начальник служби
Опалько Марія Вікторівна
3-27-06
головний спеціаліст
Смицька Катерина Володимирівна 3-27-06 Головний спеціаліст 
Жученя Тетяна Василівна 3-27-06 Спеціаліст 
Костенюк Анатолій Петрович
 
водій легкового автомобіля
Ямнюк Світлана Василівна
2-24-65
завідувач сектору з питань усиновлення, опіки та піклування
Зембіцька Валентина Григорівна 2-24-65 провідний спеціаліст
Белаш Світлана Миколаївна
2-24-65
головний спеціаліст
   
Відділохорони здоров’я
Дякова Зоя Іванівна
2-25-03
головний спеціаліст
Корзун Оксана Анатолівна
2-25-03
головний спеціаліст
 
Архівний відділ райдержадміністрації
 
Бабич Оксана Дмитрівна
2-24-23
начальник відділу
Драганчук Анна Сергіївна
2-24-23
головний спеціаліст
 
Відділ культури і туризму райдержадміністрації
 
Раковець Едуард Кирилович
3-56-58
начальник відділу
 Куришко-Шаргар Яна Іванівна
3-51-54
головний спеціаліст відділу
Добринський Віталій Віталійович
3-51-54
спеціаліст відділу

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації
 
 Коркош Світлана Максимівна
2-21-72
2-17-97
начальник відділу
 
3-40-68
завідувач сектору молоді і спорту
Михайлицький Віктор Олександрович 3-40-68 головний спеціаліст
 
Фінансове управління райдержадміністрації
 

Радько Олена Анатолівна
3-32-16
начальник управління
 
Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації
 
Боротюк Петро Миколайович
 
3-23-25
Начальник відділу
Управління праці та соціального захисту населення
 
Дриганець Валентина Володимирівна
3-25-84
 
начальник управління
 
Відділ з питань державної реєстрації
 
 
 
Начальник відділу
 Козярчук Лідія Андріївна
 
 
Державний реєстратор
 Цицюра Марія Петрівна
 
 
Державний реєстратор
 Копищик Ірина Захарівна
 
 
Державний реєстратор