Також дивіться новини на facebook.com

Призупинено оформлення договорів на реабілітаційне лікування, медичну реабілітацію та санаторно-курортне лікування потерпілих

     Керуючись постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширення на території України корона вірусу COVID-19” від 11.03.2020 №211 (зі змінами) та з урахуванням рішення державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 інформуємо наступне.

     Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» з метою запобігання поширенню на території України корона вірусу СOVID-19 з 19 березня 2020 року на період встановленого карантину призупинено укладення договорів про відшкодування Фондом соціального страхування України санаторно-курортним закладам витрат за надані послуги із реабілітаційного лікування застрахованих осіб, медичної реабілітації та санаторно-курортного лікування потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, а також надані відповідні роз’яснення серед закладів охорони здоров’я, які здійснюють відбір та направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування за рахунок коштів Фонду. Крім того, проведена робота щодо перенесення термінів заїздів по санаторно-курортних путівках, виданих потерпілим, на період карантину.

     Зазначимо, наразі у санаторно-курортних закладах на лікуванні за рахунок коштів Фонду знаходиться близько 1000 осіб. Безпечне повернення зазначених осіб додому знаходиться під особистим контролем керівників обласних управлінь виконавчої дирекції Фонду.

     Про відновлення реабілітаційного лікування застрахованих осіб, медичної реабілітації та санаторно-курортного лікування потерпілих буде проінформовано додатково.

     Сарненське відділення УВД
     ФССУ у Рівненській областіДодати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування