Також дивіться новини на facebook.com

№ 319 від 24 жовтня 2019 року "Про комплексну перевірку об'єктових та локальних cистем оповіщення Сарненського району"

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
 

голови районної державної адміністрації

 24 жовтня  2019 року

                                                       № 319                                                         

 
Про комплексну перевірку об'єктових    та локальних cистем  оповіщення Сарненського району
 
 

Відповідно до статей 6, 13, 16, 27, 39, 41  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2017 року № 733 «Про затвердження Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цивільного захисту», Плану основних заходів підготовки територіальної підсистеми єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, на виконання доручення заступника голови обласної державної адміністрації від 15.10.2019                     № дор.102/01-61/19 та з метою перевірки рівня готовності до дій за призначенням об’єктових  та локальних систем оповіщення у районі:

 

 1. Утворити районну комісію для проведення комплексної перевірки об’єктових та локальних систем  оповіщення Сарненського району та затвердити її склад згідно з додатком.

 

           2. Районній комісії:

          2.1. Провести комплексну перевірку технічного стану об’єктових та локальних систем оповіщення району.

 2.2. Акти перевірки та результати обліку надати управлінню  з питань надзвичайних ситуацій та  цивільного захисту населення  облдержадміністрації до 20 листопада 2019 року.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 25.10.2018 № 461 «Про комплексну перевірку об'єктових та локальних cистем оповіщення Сарненського району».
 

         4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 
 
 
 
 

Виконуючий обов’язки                                                                                         голови адміністрації                                                                        Іван НАЗАРЕЦЬ