Також дивіться новини на facebook.com

У Сарненській районній бібліотеці для дітей відбулася зустріч з письменником-земляком

     24 вересня в Сарненській районній бібліотеці для дітей, відбулася зустріч  юних читачів з відомим письменником нашого краю Василем Титечком.  Головною метою зустрічі було не тільки знайомство дітей з творчістю письменника, а й залучення їх до читання, на яскравому прикладі того, яку роль книга зіграла в житті особистості.   Нещодавно вийшла друком 23 творча збірка автора. 
 
      Зустріч була щирою і неймовірно емоційною.  Діти під час спілкування з письменником отримали море позитиву та усмішок! Нікого з присутніх не залишило байдужим знайомство з кумедними та  веселими  творами автора. Василь Титечко познайомив присутніх зі своїми книгами, почитав уривки з них та поділився планами на майбутнє.  На завершення заходу  було зроблено колективне фото на згадку.
 

 
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування