Також дивіться новини на facebook.com

На Сарненщині урочисто підняли Державний Прапор України

     Сьогодні з нагоди Дня Державного Прапора України на центральній площі міста Сарни відбулося урочисте підняття Державного Прапора України. Участь у заході взяли заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, заступник  голови районної ради Микола Костецький, міський голова Світлана Усик, працівники райдержадміністрації, трудові колективи підприємств, установ, організацій району,  військовослужбовці, громадськість міста та представники засобів масової інформації.

     У своєму вітальному слові заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця привітала усіх присутніх з Днем Державного Прапора України та зазначила: «Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу, з півночі до півдня України, задля спільного нового майбутнього. Якби ми захотіли знайти для нашого прапора більш мирні кольори – не змогли б. Ніщо більшою мірою не символізує мир та спокій, ніж блакитна вись та жовте поле. Ми - мирний народ, але готові платити й платимо – потом та кров’ю - за право жити під цим прапором, під цим небом і серед цих полів. Але я твердо переконана, що український народ, проявляючи найкращі якості – єдність духу, патріотизм, відданість Україні здобуде перемогу над ворогом, який намагається знищити цілісність нашої держави».

     Після урочистого підняття Державного Прапора України, відбувся велопробіг  «Під прапорами»  від центральної площі по  вул. Широкій.  
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування