Також дивіться новини на facebook.com

В районі було проведено командно-штабні навчання щодо реагування на надзвичайні ситуації під час осінньо-зимового періоду

     22 серпня, в  Сарненському районі  на автодорозі М-07 «Київ-Ковель-Ягодин» (Карпилівський поворот), було проведено навчання з відпрацювання спільних дій органів управління і підрозділів Служби автомобільних доріг у Рівненській області, Головного управління Національної поліції у Рівненській області, Головного управління ДСНС України у Рівненській області та місцевих органів влади у разі загрози та порушення руху транспорту на автошляхах і населених пунктах унаслідок сильних снігопадів.
   У навчаннях взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Іван Назарець та начальник Головного управління ДСНС в Рівненській області Сергій Крук.
   Мета командно-штабних навчань була досягнута, а практичне виконання спільних заходів стало підтвердженням готовності до реагування на надзвичайні ситуації під час осінньо-зимового періоду.
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування