Також дивіться новини на facebook.com

На Сарненщині продовжують будувати дороги

     Наразі кипить робота з ремонту автомобільної дороги М-07 – Чудель – Тинне. Замість старої кам’яної дороги тут укладають нове асфальтоване покриття. На об’єкті працює 12 одиниць техніки, серед яких чотири катки та сучасна машина для розливу бітуму. Станом на 12 червня вже прокладено 1,7 км дороги.
     Роботи з будівництва зазначеної автомобільної дороги передбачені в плані стратегічного розвитку Сарненського району на 2019-2021 роки. Розпочали роботи з укладання дорожнього полотна по цьому напрямку ще у 2018 році, то ж об’єкт є перехідним та фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету. Цьогоріч заплановано ввести в експлуатацію 3,7 км дороги по даному напрямку, на це було виділено з держбюджету 10 млн. 250 тис. грн.

     12 червня голова Сарненської райдержадміністрації Ярослав Яковчук особисто проінспектував хід виконання робіт на вказаному об’єкті.
     

     «Одним із найбільш наглядних прикладів позитивних зрушень в області та на Сарненщині зокрема, за минулий рік були вражаючі темпи дорожнього будівництва. Вперше за багато десятиліть розпочато системну роботу з ремонту та реконструкції саме доріг місцевого значення, стан багатьох із яких є вкрай незадовільним. Цьому сприяла передача у 2018 році доріг місцевого значення області до сфери управління облдержадміністрації. У найближчі три роки питання покращення транспортної інфраструктури населених пунктів району залишатиметься пріоритетним», - розповів очільник району.
     За словами Ярослава Володимировича, до перспективного плану Рівненщини на 2019-2021 роки увійшли 14 об’єктів дорожнього господарства Сарненщини, що будуть відремонтовані чи реконструйовані у наступні три роки. А вже цьогоріч продовжаться роботи ще на одному дорожньому об’єкті обласного значення – автомобільній дорозі Яринівка-Тутовичі-Костянтинівка (в двох напрямках: до села Чемерне та до села Цепцевичі).

 
 
Відділ організаційної роботи
та зв'язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування