Також дивіться новини на facebook.com

До відома споживачів природного газу!

     Оператор ГТС надає можливість всім споживачам газу в Україні в онлайн режимі відслідкувати наявність даних про свого постачальника в Інформаційній платформі.

     21 лютого 2019 року АТ «Укртрансгаз» запустив онлайн-сервіс для українських споживачів газу, який дає можливість миттєво отримати дані з Інформаційної платформи Оператора ГТС про своїх постачальників, а також перевірити наявність власного EIC-коду в реєстрах споживачів газу, в тому числі в Реєстрі на відключення від газопостачання.

     Цей інструмент допоможе споживачам газу попередити та уникнути ситуацій з помилковим чи безпідставним відключенням, унеможливить маніпулювання інформацією щодо функціонування Інформаційної платформи і захистить добросовісних учасників ринку.

     З метою уникнення відключення від газопостачання рекомендуємо всім споживачам газу здійснити перевірку включення до Реєстру споживачів постачальника в інформаційній платформі Оператора ГРС за посиланням http://utg.ua/utg/customers/check-gas-supplier-availability.html на веб-сайті АТ «Укртрансгаз» та ввести ЕІС-код споживача у відповідне поле.

     ЕІС-код споживача можна знайти у рахунку за послуги з газопостачання або в укладеному з оператором ГРМ договорі на розподіл природного газу.

     У випадку відсутності у споживача ЕІС-коду або якщо в результаті онлайн-перевірки споживач виявив себе в Реєстрі на відключення, але при цьому планує продовжувати споживання  газу, тоді йому необхідно якнайшвидше звернутись до газорозподільної компанії (оператора ГРМ) в його регіоні із запитом про створення ЕІС-коду та внесення відповідної інформації до Інформаційної платформи Оператора ГТС. 

Наразі всі без виключення побутові споживачі газу (фізичні особи) в Україні потрапляють до захищеної категорії відповідно до Постанови КМУ №867, тому до 1 травня 2020 року не можуть вноситись до реєстру на відключення.

 


Відділ житлово-комунального господарства
та екології райдержадміністрації 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування