Також дивіться новини на facebook.com

Вшанували пам'ять добровольців

     14 березня, в Україні відзначається День українського добровольця. Саме 14 березня 2014 року розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону, коли понад п’ять сотень бійців Самооборони Майдану прибули на полігон в Нові Петрівці Київської області.
     Сьогодні в Сарненському професійному аграрному ліцеї відбувся урочистий захід присвячений добровольцям, та всім, хто захищав та продовжує захищати українську землю від російської агресії. Участь у заході взяла заступниця голови райдержадміністрації Наталія Параниця.
    У своєму виступі Наталія Миколаївна відмітила, що з початком російської агресії наші земляки самостійно згуртовувались у загони та вирушали на захист України, а також були й такі, які, не дочекавшись повістки, добровільно йшли до військових комісаріатів, щоб вступити до лав Збройних Сил України. Вона подякувала учасникам АТО та ООС за захист рідної землі та побажала якнайшвидшого встановлення миру в Україні, міцного здоров’я, благополуччя, сили духу, оптимізму та віри в перемогу.
    «Висловлюю велику вдячність та повагу тим добровольцям, які сьогодні мужньо захищають честь і гідність рідної країни. Бажаю вам  добра, родинної злагоди, здоров’я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові. І нехай нарешті запанує мир на нашій землі»,- сказала Наталія Параниця.
     Також, до присутніх звернувся наш земляк Валерій Полін – воїн АТО, який одним із перших у 2014 році пішов захищати рідну землю від окупантів. Валерій Геннадійович поділився своїми спогадами про ті буремні дні.
    На завершення заходу учасники вшанували світлу пам’ять загиблих добровольців хвилиною мовчання.
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування