Також дивіться новини на facebook.com

На Рівненщині сформовано проект Плану перспективного розвитку області на 2019 – 2021 роки

     Перспективний план Рівненщини на 2019-2021 роки - це своєрідний «дороговказ»,  план дій, який засвідчує наміри і заходи щодо розвитку кожної галузі господарства.
     Формування Перспективного плану -  тривалий процес. Кожна громада в області збиралася на обговорення рішень Ради Регіонального розвитку, де визначала пріоритетні напрямки для свого розвитку. Основна мета таких зустрічей - це напрацювання спільного бачення громади щодо розвитку їх територій (міста, району, ОТГ чи села) на найближчих три роки. Йдеться про розвиток окремих галузей економіки, об’єктів, які необхідно відновити чи взагалі побудувати з нуля.
     Упродовж січня-лютого 2019 року у районах та територіальних громадах області було проведено 230 заходів з публічного обговорення, до яких залучено 20 тис. осіб.

     «Розпочалось все з Ради регіонального розвитку, яку очолює і щороку збирає Президент України Петро Порошенко. Він доручив передати цей формат на місця, щоб кожна область, район, ОТГ, місто, селище висловили своє бачення того, які зміни вони хочуть бачити в населеному пункті. А це, наприклад, будівництво чи реконструкція закладів освіти й медицини, ремонт доріг, освітлення, спортивна інфраструктура, поліпшення парків, екологічні проекти тощо.», - розповів голова Сарненської райдержадміністрації Ярослав Яковчук.
     На основі поданих пропозицій, з урахуванням інноваційного потенціалу нашого регіону, конкурентних переваг та стратегічного бачення його розвитку, результатів реформ і децентралізації влади, об’єднання територіальних громад та їх фінансової спроможності, а також реформ у сферах освіти, охорони здоров’я і медичного обслуговування у сільській місцевості та інфраструктурних змін розроблено План перспективного розвитку області на 2019-2021 роки. До нього увійшло понад 800 проектів регіонального розвитку, які передбачається реалізувати у найближчі три роки.
     Рівненщина свої пропозиції відправила до столичної ради регіонального розвитку, де напрацювання нашого регіону систематизували та сформували карту-схему Рівненської області, на якій зазначені всі об’єкти, що будуть реалізовуватись у найближчі три роки. Дорожню карту супроводжує буклет зі звітом досягнень регіону за 2014 – 2018 роки і стратегічними планами перспективного розвитку.
     Уже цього місяця у Рівному відбудеться велика Рада регіонального розвитку, підсумкова, за участю Президента Петра Порошенка. Тож остаточну версію Перспективного плану ухвалюватимуть під головуванням Президента. Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування