Також дивіться новини на facebook.com

ДЕКЛАРУЙ ДОБРОЧЕСНО!

 

ПРО ЦЕЙ КУРС

Цей курс покликаний допомогти кожному правильно заповнити електронну декларацію. Ґрунтуючись на загальних положеннях законодавства, роз'ясненнях НАЗК та наявному досвіді автор разом зі слухачами покроково заповнює кожне поле конкретної декларації та надає поради, що роблять процес заповнення простішим.

Що таке електронна декларація? Кому необхідно подавати електронні декларації? Як правильно заповнювати електронну декларацію? Як користуватися Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування? Відповіді на ці та багато інших питань ви знайдете під час проходження курсу.

Якщо відеолекції, презентації, конспекти не допоможуть слухачеві знайти відповідь на його питання (з урахуванням багатоманітності нашого українського життя, це цілком можливо) учасники курсу зможуть поставити питання на форумі та отримати відповідь від автора курсу.

За результатами навчання кожен отримає практичні навички для відображення своїх об'єктів декларування у декларації. На слухачів, які повністю пройдуть курс, чекає сертифікат.

Якщо ви - суб’єкт декларування та у вас виникали складнощі під час заповнення та подання електронної декларації, пропонуємо взяти участь в онлайн-курсі «Декларуй доброчесно!».

Крім того, ви зможете вже зараз поставити своє питання автору курсу. Відповіді на найцікавіші питання будуть надані у відеолекціях (свої питання надсилайте на адресу [email protected]).

Важливо! Цей курс допоможе опанувати базові практичні знання для роботи з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, заповнення електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та не є майданчиком для лобіювання вузькокорпоративних інтересів.

ПРОГРАМА КУРСУ

 

  1. Реєстр: як з ним працювати та що важливо пам’ятати?
  2. Хто повинен подавати декларації: правозастосовна практика НАЗК та положення Закону України «Про запобігання корупції»?
  3. Е-декларація: від ПІБ до членства у ГО (заповнення кожного поля з відображенням конкретних об’єктів декларування).
  4. Про що слід пам’ятати протягом звітного періоду (повідомлення про суттєві зміни майнового стану тощо)?
  5. Коротко про наслідки подання недостовірних відомостей у декларації або порушення інших вимог фінансового контролю, визначених антикорупційним законодавством.Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування