Також дивіться новини на facebook.com

У Чудельській сільській раді відбулися громадські слухання

     16 січня перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець взяв участь у громадських слуханнях з мешканцями Чудельської сільської ради по обговоренню питань розвитку району,   перспективних планів, дій на майбутнє та реалізації інфраструктурних проектів. 
Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець ознайомив жителів сільської ради  з позитивними наслідками впровадження на території Сарненського району реформ, які розпочалися в нашій державі 3 роки тому з ініціативи Президента України Петра Порошенка.
     Зокрема, Іван Петрович наголосив, що з впровадженням реформи децентралізації  у тих, хто перейшов на прямі взаємовідносини з держбюджетом, загальний фінансовий ресурс збільшився у 3-6 разів. Об’єднанні територіальні громади отримали від держави додаткові інструменти підтримки, такі як: субвенції на розвиток інфраструктури; кошти Державного фонду регіонального розвитку.
     За останні 3 роки завдяки підтримці держави, коштів районного та обласного бюджетів в районі вдалося реалізувати низку проектів, а саме: було завершене будівництво однієї з найбільших шкіл в Україні на 1100 учнівських місць в селі Тинне; завершено реконструкцію дошкільного навчального закладу в селі Ремчиці; проведено будівництво, капітальний ремонт та реконструкцію 17 котелень, з яких 10 переведені на альтернативні види палива, а решта переоснащені на більш енергоефективні, замінено 36 котлів, виконано реконструкцію (капітальний ремонт) систем опалення (теплових мереж) у 5 закладах; завершення реконструкції Сарненської музичної школи. У рамках реформи сільської медицини в районі будується 5  нових сучасних сільських амбулаторії з житлом для лікарів у селах Костянтинівка, Ремчиці, Корост, Люхча та Карпилівка. У 2019 році має завершитись будівництво спортивного комплексу в м. Сарни.  На сьогоднішній день перед нами стоїть завдання скласти план дій та стратегію розвитку на три роки, яка б врахувала реальні потреби людей.
    У ході спілкування жителі села  поділилися основними проблемами, що існують у громаді, висловили  свої зауваження та пропозиції. 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування