Також дивіться новини на facebook.com

Сарненщина прийняла Всеукраїнську естафету «Слава визволителям України»

     Розпочала естафета свою ходу Україною 18 грудня 2017 року в Лисичанську Луганської області. В рамках її проведення, а також з нагоди 75-тої річниці вигнання нацистських окупантів з міста Сарни керівництво райдержадміністрації, районної та міської рад, військовослужбовці, ветерани та громадськість міста вшанували геройський подвиг земляків хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятних знаків, присвячених подіям Другої світової війни.
 
      "Сьогодні ми зібралися для того, щоб вшанувати подвиг 143 і 397 стрілецьких дивізій, які 11 січня 1944 року звільнили місто Сарни від нацистів. Також в роки Другої світової війни на теренах Сарненщини діяв дуже сильний підпільний рух під проводом Мураді Фідарова та підрозділи Української повстанської армії, які відстоювали своє право на існування Української незалежної держави. Ми повинні пам’ятати ці подвиги, і шанувати героїв, які віддали найцінніше, що в них було – життя, задля того, щоб ми могли жити в мирній державі», - зазначив у своєму виступі голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук під час заходу на Меморіалі військової слави в м.Сарни.

 
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування