Також дивіться новини на facebook.com

Сарненський район готовий до навчання

     Сьогодні, 13 листопада, о 9 год. 30 хв. у режимі відеоконференції відбулося спільне засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області з питання «Про готовність органів управління та сил цивільного захисту Рівненської області до ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з аварією на Рівненській АЕС».

      Про готовність Сарненського району, як території, що потрапляє у зону спостереження Рівненської АЕС, та, як такого, що визначений безпечним районом для проведення евакуації, доповідав керівник району – голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району Ярослав Яковчук. 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування