Також дивіться новини на facebook.com

В районі відзначили працівників соціальної сфери

     Сьогодні в Сарненському районному будинку дітей і молоді відбулися святкові урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери. Участь в урочистих заходах взяли заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, голова  районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, помічник-консультант народного депутата України Сергія Євтушка Олексій Лавор.
    У своєму вітальному слові заступниця голови райдержадміністрації Наталія Параниця зазначила, що щоденна праця соціальних працівників є запорукою того, що велика кількість громадян, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, відчувають себе захищеними у цей непростий для України час. «Ви ті, хто першими приймає на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного »- сказала Наталія Миколаївна.
     Зокрема, Наталія Параниця подякувала працівникам соціальної сфери району за невтомну та самовіддану працю та побажала міцного здоров'я, щастя, домашнього затишку, добробуту та благополуччя, невичерпної енергії у професійній діяльності.
     За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у реалізацію державної соціальної політики в районі та з нагоди Дня працівника соціальної сфери кращих фахівців соціальної сфери району було нагороджено спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради, подяками міського голови та депутата обласної ради Ксенії Павловської. Аматорські колективи та окремі виконавці подарували працівникам соціальної сфери району святковий концерт. 
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування