Також дивіться новини на facebook.com

До уваги мешканців району!

     13 листопада 2018 року на Рівненщині відбудуться масштабні тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Рівненській АЕС. Проходитимуть ці тренування і на Сарненщині – на території м. Сарни.
     Тож 13 листопада 2018 року на базі ВПУ – 22 м. Сарни буде розгорнуто приймальний пункт евакуації та організована його робота. У зв’язку з цим з 17.00 до 17. 30 рух автотранспорту по вулиці Технічний та Набережній буде обмежений.
     На практиці перевірятимуть систему оповіщення, порядок укриття населення, контролюватимуть хід розгортання пунктів евакуації та постів регулювання руху. Громадян також залучатимуть до тренувань.
   До 30-кілометрової зони спостереження Рівненської АЕС потрапляє місто Вараш та 62 населені пункти Володимирецького, Костопільського та Сарненського  районів. Тому до навчань залучатимуться органи управління та сили цивільного захисту Рівненської області та її підрозділи у Володимирецькому, Дубровицькому, Зарічненському, Костопільському та Сарненському  районах, а також у містах Сарни та Вараш.
      За ходом навчань спостерігатимуть представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій,  і у підсумку буде оцінена робота кожного підрозділу.
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування