Також дивіться новини на facebook.com

14 жовтня селу Кричильськ виповниться – 456 років!

     Шановні жителі села Кричильськ! Від щирого серця вітаю вас з Днем села! На  Кричильській землі живуть надзвичайно працьовиті і щирі люди, в яких з діда – прадіда закладені любов до праці, до рідного краю. Неможливо не прикипіти серцем до цього  неповторного куточка Сарненщини, сповненого героїчних сторінок історії.  Але в усі віки безцінним скарбом села були люди, їх добрі справи і відкрите гостинне серце.

     Районна влада докладатиме максимальних зусиль, для того щоб ваше село розвивалося, змінювалося, зростав його економічний та культурний потенціал. Переконаний, що кожного з вас любов до рідного села буде надихати на нові звершення та досягнення.

     Нехай живе ваше рідне село і процвітає, нехай народжуються і підростають діти. Нехай щастя, любов та достаток живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині.

                                                                                              
Ярослав Яковчук,
голова райдержадміністрації
 

    Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування