Також дивіться новини на facebook.com

Відбулися урочистості до Дня захисника України

     Сьогодні в Сарненському районному будинку культури  відбулися святкові урочистості з нагоди Дня захисника України,  76-ї річниці створення Української повстанської армії  та Дня українського козацтва. В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, ветерани АТО, військовослужбовці, волонтери, трудові колективи підприємств і установ, представники громадських організацій та засобів масової інформації.
      З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук. «Відзначаючи День захисника України, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, та хто нині зміцнює обороноздатність країни. Це справжнє свято мужності, самовідданості і благородства, якими володіють справжні оборонці й визволителі України. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Це свято всіх, хто любить Україну, хто тілом, серцем і душею відчув свою відповідальність і причетність до оборони держави від російських агресорів, окупантів та найманців», - сказав Ярослав Яковчук.
     Зокрема, Ярослав Володимирович привітав жителів району з наступаючими святами та побажав  добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині. Здоров’я і довголіття ветеранам, успішної служби солдатам і офіцерам.
      З теплими словами вдячності та привітаннями  до учасників заходу звернулися голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, помічник-консультант народного депутата України Олексій Лавор, командир військової частини А0153 Олександр Сварицевич. Хвилиною мовчання  було вшанувано пам’ять Героїв, які полягли у боях, захищаючи територіальну цілісність нашої держави. В рамках заходу  за проявлену особисту мужність  під час виконання військового обов’язку  учасників АТО та військовослужбовців було нагороджено почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, подяками міського голови. Вручені також відзнаки Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» для чотирьох жителів нашого району.
    Закінчилось дійство святковим концертом, який  з нагоди Дня захисника України, 76-ї річниці створення Української повстанської армії та Дня українського козацтва  всім присутнім подарували аматорські та творчі  колективи району.


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування