Енергозбереження – 2017 рік

У 2017 році на обласний конкурс проектів з енергоефективності подано та визнано переможцями 9 проектів: капітальний ремонт харчоблоків із заміною електричних плит Великовербченської ЗОШ І-ІІІ ст., Сарненської гімназії, Коростської ЗОШ І-ІІІ ст., Кричильської ЗОШ І-ІІІ ст., Люхчанської ЗОШ І-ІІІ ст., Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст., №2, Тутовицької ЗОШ І-ІІІ ст., Чудельської ЗОШ І-ІІІ ст. та Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ст. Загальний бюджет проектів становив 319,774 тис.грн, з них обласна частка 191,864 тис.грн, а районна частка становить 127,909 тис.грн.
Всі роботи по проектах виконані, встановлено 10 електричних плит (ПЕ-4Ш Н економ), які введені в експлуатацію.
Метою проектів є реалізація програми з енергозбереження з метою зменшення споживання енергоресурсів (електричної енергії), при збереженні рівня комфорту, тобто зменшення витрат енергоресурсів (електричної енергії) в установах району, зменшення бюджету на оплату енергоносіїв. Крім того, дане обладнання, що пропонується встановити є менш енергоємним, що дає можливість зменшити електричне навантаження на електричні мережі. Реалізація проектів дозволить зекономити 48,531 тис.кВт*год в рік (в грошовому еквіваленті 118,51 тис.грн.).