Також дивіться новини на facebook.com

Сарненські спортсмени в призерах!

     08 вересня 2018 року з нагоди Дня фізичної культури і спорту на спортивній базі Сарненського ВПУ № 22 відбулися обласні сільські спортивні ігри Рівненщини серед команд сільських, селищних рад «Краще спортивне село 2018 року» (міні-футбол, волейбол, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи, шашки та перетягування канату.
    Перед початком ігор головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Михайлицький та голова обласної організації ВФСТ «Колос» Анатолій Соляр привітали всіх учасників змагань з днем фізичної культури і спорту та побажали міцного здоров’я, миру, добра, наснаги та щоб і надалі займалися фізичною культурою і спортом пропагувавши здоровий спосіб життя. За доброю українською традицією всім командам були вручені запашні короваї.
   Починаючи з цього сезону команди виступають окремо серед районів та окремо серед об’єднаних територіальних громад. Сарненський район представляла команда Кричильської сільської ради. Так, наші спортсмени  стали переможцями з волейболу та настільного тенісу, другі місця посіли з гирьового спорту, шахів та загальнокомандному заліку посіли ІІ місце, поступившись дубровицьким спортсменам, трійку призерів замкнула володимирецька команда.
    Серед об’єднаних територіальних громад у загальнокомандному заліку також ІІ місце виборола Немовицька ОТГ (чемпіони з волейболу і у перетягуванні канату, срібні призери з настільного тенісу, шашок та третіми стали у гирьовому спорті), а Клесівська громада посіла ІV командне місце (ІІ місце з гирьового спорту та третє з волейболу). Переможці та призери були нагороджені грамотами та кубками від організаторів. 
 
 
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування