Також дивіться новини на facebook.com

На Сарненщині відбулася акція «Торгівля людьми: це може статися з кожним!»

     З метою підвищення поінформованості населення про проблему торгівлі людьми, сьогодні, 30 липня 2018 року, з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участі працівників Сарненської райдержадміністрації, Сарненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області та місцевого Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, на центральній площі міста проведена акція «Торгівля людьми: це може статися з кожним».

     Учасники акції, пересічні жителі міста Сарни, мали можливість отримати консультації щодо безпечного виїзду за кордон. Під час висступу соціального театру присутні на заході відчули себе в ролі потерпілих від торгівлі людьми та кривдника, що і спонукало  створити «Дерево побажань». Люди, які брали участь в акції висловили свої побажання, щодо безпечного поводження українців під час роботи за кордоном.

     Також в ході акції був проведений соціальний експеримент, під час якого розіграли викрадення дітей.

     Таким чином, працівники наочно показали матерям, наскільки їх діти довірливі та незахищені перед загрозою викрадення та нагадали батькам про необхідність частіше пояснювати дітям, як поводитися з незнайомими людьми і що їм слід відповідати.

     Крім того, було розповсюджено інформаційні буклети «Плануєте виїхати за кордон? Подбайте про свої права та безпеку!», «Робота за кордоном: сподівання та реальність», «Торгівля людьми. Розпізнай небезпеку вчасно», «Скажи Стоп! торгівцям людьми», «Захисти свої права перед виїздом за кордон».

     Наприкінці акції, всі залучені створили велике коло та запустили в небо повітряні кульки, як символ об’єднання зусиль в протидії торгівлі людьми.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування